TK Lighting 5666 - Luster Estera 7xG9, čierna
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-5666 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 20 ksdodanie 4-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu úplne ZADARMO!
| Materiál: | plast, sklo, kov |
| Farba: | čierna |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | G9 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 7x8 W |
| Počet žiaroviek: | 7 |
| Dĺžka: | 900 mm |
| Šírka: | 270 mm |
| Výška: | 1530 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 6707 - Luster Estera 5xG9, čierna
skladom u dodávateľa posledný 2 ksdodanie 4-14 dní
104,50 €
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 10158 - Dizajnový luster Modesto 3xGU10, čierna/borovica
skladom u dodávateľa 17 ksdodanie 4-14 dní
104,90 €
TK Lighting 6299 - Drevený luster Oslo brown 3xE27, 1180mm, hnedá/orech
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 4-14 dní
174,65 €
TK Lighting 2071 - Luster Cap 1xE27, Ø340, čierna/borovica
skladom u dodávateľa 58 ksdodanie 4-14 dní
70,15 €
TK Lighting 861 - Luster Faro 1xE27, Ø340, mätová
skladom u dodávateľa 25 ksdodanie 4-14 dní
57,60 €
TK Lighting 10888 - Luster CONO PEAPOD XL 1xE27, Ø500, zelená
skladom u dodávateľa 9 ksdodanie 4-14 dní
73,35 €
TK Lighting 4819 - Luster Esme 6xE27, grafit/topaz/transparentný/čierna
skladom u dodávateľa 20 ksdodanie 4-14 dní
277,00 €
TK Lighting 10259 - Luster Faro 1xE27, Ø340, tehlová
skladom u dodávateľa 13 ksdodanie 4-14 dní
67,20 €
TK Lighting 4852 - Drevený luster Oslo black 1xE27, Ø335mm, čierna/drevo
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
52,45 €
TK Lighting 10247 - Luster Cubus 9xE27, Ø580, jantár/transparentný/sivá/čierna
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
261,85 €
TK Lighting 10274 - Luster Bono 1xE27, Ø270, béžová/biela
skladom u dodávateľa posledný 2 ksdodanie 4-14 dní
72,30 €

























































