Globo 15566HA - Luster Giuseppe 1xE27, Ø280, matná čierna/jantárové sklo
| Výrobca: Globo | |
| Kód: GL-15566HA |
Dostupnosť:
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | Globo |
| Adresa výrobce: | Gewerbestraße 3, 9184 Sankt Peter, Österreich |
| E-mail: | office@globo-lighting.com |
| Materiál: | kov, sklo |
| Farba: | matná čierna, jantár |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x40 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Priemer: | 280 mm |
| Výška: | 1200 mm |
Příbuzné produkty
Globo 15566D - Stropné svietidlo Giuseppe 1xE27, Ø280, matná čierna/dymové sklo
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
39,05 €
Globo 15566DA - Stropné svietidlo Giuseppe 1xE27, Ø280, matná čierna/jantárové sklo
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
39,05 €
Globo 15566H - Luster Giuseppe 1xE27, Ø280, matná čierna/dymové sklo
skladom u dodávateľa 38 ksdodanie 3-6 prac. dní
37,30 €
Mohlo by vás zaujímať
Globo 56007-5H - LED krištáľový luster Tobias 50W, 4000K, 3710lm, Ø450, chróm
skladom posledný kusihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
65,85 €
Globo 57911-4HW - Lustr Robby white 4xGU10, bílá/chrom
skladom u dodávateľa 23 ksdodanie 3-6 prac. dní
61,10 €
Globo 57911HB - Luster Robby black 1xGU10, matná čierna/chróm
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
17,90 €
Globo 15707-3H - Luster Reid 3xE27, matná čierna/drevo/dymové sklo
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
50,90 €
Globo 15511H - Luster Ticco 1xE27, Ø340, kov/sklo
skladom posledný kusihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
20,80 €
Globo 21002H - Luster Olly 1xE27, Ø110, matná čierna/dymové sklo
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
22,10 €
Globo 15698-4H - Dizajnový luster Gorley 4xE27, matná čierna/dymové sklo
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
89,60 €
Globo 15663H - Luster Pablo 1xE27, Ø200, drevo/matná čierna
skladom u dodávateľa 12 ksdodanie 3-6 prac. dní
30,40 €
Globo 15706-3H - Luster Reid 3xE27, matná čierna/dymové sklo/imitácia dreva
skladom u dodávateľa posledný 2 ksdodanie 3-6 prac. dní
52,80 €
Globo 15698H - Dizajnový luster Gorley 1xE27, Ø400, matná čierna/dymové sklo
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
53,10 €



























































