Rendl R13753 - Luster Julietta 31 1xE27, Ø150, opálové sklo/čierna
| Výrobca: Rendl | |
| Kód: Ren-R13753 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 58 ksdodanie 6-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu úplne ZADARMO!
| Materiál: | kov, sklo |
| Farba: | čierna, opál |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x20 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Priemer: | 150 mm |
| Výška: | 1200+310 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R13752 - Luster Julietta 16 1xE27, Ø150, opálové sklo/čierna
skladom u dodávateľa 29 ksdodanie 6-14 dní
109,20 €
Mohlo by vás zaujímať
Rendl R13912 - Luster Giulia 1xE27, Ø400, biela/chróm
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
89,55 €
Rendl R13940 - LED luster Stig 6,8W, 3000K, 466lm, 34°, Ø120, čierna
skladom u dodávateľa 68 ksdodanie 6-14 dní
85,15 €
Rendl 4012044 - Luster 1xE27, Ø220, matný chróm
skladom posledný kusihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
11,10 €
Rendl R12990 - LED luster Mavro 12W, 3000K, 1020lm, 38°, Ø56, biela
skladom u dodávateľa 54 ksdodanie 6-14 dní
101,80 €
Rendl R12381 - Luster Encombre 1xE27, Ø430, biele PVC
skladom u dodávateľa 5 ksdodanie 6-14 dní
118,45 €
Rendl R14029 - Luster Liz new 80 3xE27, čierne sklo/matný nikel
skladom u dodávateľa posledný kusdodanie 6-14 dní
138,80 €



























































