TK Lighting 1831 - Luster Jump 1xE27, Ø360, čierna
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-1831 |
Dostupnosť:
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Materiál: | plast, kov |
| Farba: | čierna |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x15 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Priemer: | 360 mm |
| Výška: | 1550 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 1811 - Luster Jump 1xE27, Ø180, čierna
skladom u dodávateľa 36 ksdodanie 4-14 dní
31,75 €
Podobný tovar
TK Lighting 6638 - Nástenné svietidlo Jump 1xE27, čierna
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
69,30 €
TK Lighting 5864 - Stojacia lampa Jump 1xE27, čierna
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
93,60 €
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 11327 – Luster LAVA M SABIA 1xE27, béžová/koňak
skladom u dodávateľa 17 ksdodanie 4-14 dní
76,55 €
TK Lighting 4504 - Luster Martin 6xG9, čierna/biela
skladom u dodávateľa 46 ksdodanie 4-14 dní
154,80 €
TK Lighting 6630 - Luster Cono 1xE27, Ø260, čierna
skladom u dodávateľa 71 ksdodanie 4-14 dní
42,45 €
TK Lighting 10008 - Luster Cono 1xE27, Ø250, biela
skladom u dodávateľa 43 ksdodanie 4-14 dní
42,45 €
TK Lighting 10010 - Luster Cono 1xE27, Ø500, biela
skladom u dodávateľa 19 ksdodanie 4-14 dní
87,20 €
TK Lighting 2819 - Luster Cubus graphite 3xE27, Ø500, grafit/čierna
skladom u dodávateľa 57 ksdodanie 4-14 dní
100,00 €
TK Lighting 11018 - Luster MISTY 3xG9, biela/čierna
skladom u dodávateľa 37 ksdodanie 4-14 dní
82,10 €
TK Lighting 2076 - Luster Cubus 1xE27, Ø300, transparentný/čierna
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 4-14 dní
38,15 €
TK Lighting 5306 - Textilný luster Calisto 1xE27, Ø200, čierna
skladom u dodávateľa 63 ksdodanie 4-14 dní
31,55 €
TK Lighting 10084 - Luster Sol 1xE27, Ø250, grafit/čierna
skladom u dodávateľa 94 ksdodanie 4-14 dní
61,60 €


























































