TK Lighting 4802 - Luster Nicol 4xE27, béžová/čierna
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-4802 |
Dostupnosť:
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
K tomuto produktu máte dopravu úplne ZADARMO!
| Materiál: | plast, kov |
| Farba: | čierna, béžová |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 4x15 W |
| Počet žiaroviek: | 4 |
| Dĺžka: | 940 mm |
| Výška: | 950 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 4801 - Luster Nicol 3xE27, béžová/čierna
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
108,50 €
TK Lighting 4799 - Luster Nicol 1xE27, Ø380, béžová/čierna
skladom u dodávateľa 102 ksdodanie 4-14 dní
57,35 €
TK Lighting 4798 - Luster Nicol 3xE27, Ø500, béžová/čierna
skladom u dodávateľa 68 ksdodanie 4-14 dní
87,20 €
TK Lighting 4800 - Stropné svietidlo Nicol 4xE27, Ø500, béžová/čierna
skladom u dodávateľa 28 ksdodanie 4-14 dní
91,45 €
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 2833 - Luster Cubus graphite 6xE27, grafit/čierna
skladom u dodávateľa 223 ksdodanie 4-14 dní
181,00 €
TK Lighting 6018 - Textilný luster Calisto 3xE27, Ø450, biela/čierna
skladom u dodávateľa 16 ksdodanie 4-14 dní
111,95 €
TK Lighting 5826 - Luster Vibe 1xE27, Ø200, topaz/čierna
skladom u dodávateľa 15 ksdodanie 4-14 dní
37,30 €
TK Lighting 5382 - Luster Esme 5xE27, grafit/čierna
skladom u dodávateľa 15 ksdodanie 4-14 dní
239,20 €
TK Lighting 5380 - Luster Esme 1xE27, Ø350, grafit/čierna
skladom u dodávateľa 12 ksdodanie 4-14 dní
70,15 €
TK Lighting 11326 - Luster LAVA BROWN M 1xE27, hnedá/koňak
skladom u dodávateľa 25 ksdodanie 4-14 dní
76,55 €
TK Lighting 10621 - Závesné svietidlo CONO SABIA 1xE27, Ø335, béžová
skladom u dodávateľa 11 ksdodanie 4-14 dní
48,80 €
TK Lighting 4851 - Drevený luster Oslo white 1xE27, Ø335mm, biela/drevo
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
52,45 €
TK Lighting 6585 - Textilný luster Juta 4xE27, juta
skladom u dodávateľa 28 ksdodanie 4-14 dní
103,40 €
TK Lighting 11051 – Luster BALLO 4xE14, béžová/biela/drevo
skladom u dodávateľa 25 ksdodanie 4-14 dní
145,40 €



























































