PREZENT 25081 - Luster NOSTALGIA 1xE27/60W
| Výrobca: | PREZENT |
| Adresa výrobce: | Šenkvická cesta 7, 90201 Pezinok Slovenská Republika |
| E-mail: | napistenam@luxera-lighting.com |
| Materiál: | drevo, kov, sklo |
| Farba: | meď, antika, čirá, čerešňa, zlatá, přírodní měděná |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x60, 60 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Šírka: | 400 mm |
| Výška: | 1500 mm |
| Hĺbka: | 380, 1500 mm |
Příbuzné produkty
PREZENT 25079 - Nástenné svietidlo NOSTALGIA 1xE14/40W
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 2-5 dní
60,95 €
Mohlo by vás zaujímať
PREZENT 75465 - Luster BASKET 1xE27, čierna/červená meď
skladom u dodávateľa 5 ksdodanie 2-5 dní
27,30 €
PREZENT 46310 - Luster CATANIA 1xE27/40W, matná čierna/zlatá/antická mosadz
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 2-5 dní
84,90 €
PREZENT 75361 - Klasický luster Viola 3xE14, Ø630, zlatá mosadz/biela
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 2-5 dní
148,30 €
PREZENT 61461 - Klasický luster CAMELOT 5xE14, chróm/alabaster
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 2-5 dní
62,45 €
PREZENT 643 - Klasický luster POMPEZ 3xE27, hnedá/zlatá/alabaster
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 2-5 dní
46,80 €
Prezent 1704 - Luster Tiffany XXI. 2xE27, Ø400, hnedá antika
skladom u dodávateľa posledný 2 ksdodanie 2-5 dní
253,65 €
PREZENT 201 - Luster Tiffany II. 2xE27, Ø400, hnedá antiká/sklo
skladom u dodávateľa 5 ksdodanie 2-5 dní
292,70 €

























































