Rabalux 7993 - Luster Sudan 1xE27, Ø375, bronzová/biela
| Výrobca: Rabalux | |
| Kód: Rab-7993 |
Dostupnosť:
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
| Výrobca: | Rabalux |
| Adresa výrobce: | 9027 Győr, Körtefa utca 5, Hungary |
| E-mail: | info@rabalux.com |
| Materiál: | sklo, kov |
| Farba: | bronzová, biela |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x60 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Priemer: | 375 mm |
| Výška: | 1000 mm |
| Záruka: | 5 roky/let |
Mohlo by vás zaujímať
Rabalux 7078 - Klasický luster Petronel 3xE27, Ø600, matná čierna/opál/orech
skladom u dodávateľa 11 ksdodanie 3-10 dní
137,60 €
Rabalux 7079 - Klasický luster Petronel 5xE27, Ø640, matná čierna/opál/orech
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
156,60 €
Rabalux 7777 - Klasický luster Dorothea 2xE27, čierna/biela alabaster
skladom u dodávateľa 20 ksdodanie 3-10 dní
70,25 €
Rabalux 7076 - Klasický luster Petronel 1xE27, Ø320, matná čierna/opál/orech
skladom u dodávateľa 15 ksdodanie 3-10 dní
60,60 €
Rabalux 7869 - Klasický luster Enna 1xE14, Ø200, čierna/bronzová/orech
Skladom posledný 3 ksihneď na odoslanie
41,65 €
Rabalux 8637 - Klasický luster Annabella 2xE27, Ø320, bronzová/biela
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 3-10 dní
134,40 €
Rabalux 7773 - Klasický luster Dorothea 3xE27, Ø640, čierna/biela alabaster
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
105,50 €
Rabalux 5309 - Luster Dragan 3xE27, 1000x250mm, matná čierna/biela
skladom u dodávateľa 51 ksdodanie 3-10 dní
108,70 €
Rabalux 7860 - Klasický luster Enna 3xE14, Ø600, čierna/bronzová/orech
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
147,20 €
Rabalux 8636 - Klasický luster Annabella 2xE27 + 6xE14, Ø700, bronzová/biela
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 3-10 dní
333,25 €


























































