PREZENT 210 - Luster TIFFANY XIV 2xE27/60W
| Výrobca: PREZENT | |
| Kód: LL.210 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 5 ksdodanie 2-5 dní
K tomuto produktu máte dopravu úplne ZADARMO!
| Výrobca: | PREZENT |
| Adresa výrobce: | Šenkvická cesta 7, 90201 Pezinok Slovenská Republika |
| E-mail: | napistenam@luxera-lighting.com |
| Materiál: | sklo, kov |
| Farba: | antika, šedá antika, sivá, tiffany |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 2x60, 60 W |
| Počet žiaroviek: | 2 |
| Priemer: | 360 mm |
| Šírka: | 360 mm |
| Výška: | 1200 mm |
| Hĺbka: | 360 mm |
| Trieda ochrany: | I |
Mohlo by vás zaujímať
Prezent 241 - Luster Tiffany XXIV. 2xE27, Ø395, antická hnedá
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 2-5 dní
263,40 €
Prezent 1700 - Luster Tiffany XX. 2xE27, Ø400, hnedá antika
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 2-5 dní
253,65 €
PREZENT 229 - Luster Tiffany XIX. 2xE27, Ø400, hnedá antiká/sklo
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 2-5 dní
224,40 €
Prezent 238 - Luster Tiffany XXIII. 2xE27, Ø395, antická hnedá
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 2-5 dní
312,20 €

























































