Spot Light 1103104 - Luster Tus 1xE14, Ø150, čierna
| Výrobca: Spot Light | |
| Kód: Spo-1103104 |
Dostupnosť:
skladom posledný 2 ks
ihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
ihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Materiál: | kov, sklo |
| Farba: | čierna |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E14 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x60 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Priemer: | 150 mm |
| Výška: | 750-1130 mm |
























































