TK Lighting 5824 - Luster Vibe 1xE27, Ø200, biela/čierna
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-5824 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 12 ksdodanie 4-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Materiál: | sklo, kov, plast |
| Farba: | čierna, biela |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x15 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Priemer: | 200 mm |
| Výška: | 1550 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 4759 - Luster Vibe 1xE27, Ø250, biela/čierna
skladom u dodávateľa 198 ksdodanie 4-14 dní
46,05 €
TK Lighting 4804 - Luster Vibe 1xE27, Ø350, biela/čierna
skladom u dodávateľa 22 ksdodanie 4-14 dní
72,30 €
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 5419 - Textilný luster Calisto 1xE27, Ø500, juta/čierna
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
65,90 €
TK Lighting 4837 - Luster Vibe 1xE27, Ø300, grafit/čierna
skladom u dodávateľa posledný 2 ksdodanie 4-14 dní
61,00 €
TK Lighting 5906 - Drevený luster Estera wood 9xG9, biela/borovica/béžová
Skladom posledný 3 ksihneď na odoslanie
187,45 €
TK Lighting 11110 - Luster LAVA SABIA 9xG9, koňak/béžová
skladom u dodávateľa posledný 2 ksdodanie 4-14 dní
225,60 €
TK Lighting 2345 - Luster Duo white 3xE27, biela/juta
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
97,65 €
TK Lighting 5981 - extilný luster Calisto 3xE27, Ø450, čierna
skladom u dodávateľa 44 ksdodanie 4-14 dní
111,95 €
TK Lighting 601 - Luster Mango 1xE27, Ø180, béžové sklo
skladom posledný kusihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
57,15 €
TK Lighting 10068 - Luster Cono 3xE27, Ø190, čierna
skladom u dodávateľa posledný 2 ksdodanie 4-14 dní
87,85 €
TK Lighting 10010 - Luster Cono 1xE27, Ø500, biela
skladom u dodávateľa 19 ksdodanie 4-14 dní
87,20 €
TK Lighting 10155 - Dizajnový luster Modesto 1xGU10, Ø160, čierna/borovica
skladom u dodávateľa 42 ksdodanie 4-14 dní
35,40 €

























































