TK Lighting 4816 - Luster Vibe 1xE27, Ø250, transparentný/čierna
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-4816 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 13 ksdodanie 4-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Materiál: | sklo, kov, plast |
| Farba: | čierna, transparentné |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x15 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Priemer: | 250 mm |
| Výška: | 1600 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 5823 - Luster Vibe 1xE27, Ø200, transparentný/čierna
skladom u dodávateľa 46 ksdodanie 4-14 dní
37,30 €
TK Lighting 4817 - Luster Vibe 1xE27, Ø300, transparentný/čierna
skladom u dodávateľa 20 ksdodanie 4-14 dní
60,95 €
TK Lighting 4818 - Luster Vibe 1xE27, Ø350, transparentný/čierna
skladom u dodávateľa 26 ksdodanie 4-14 dní
67,10 €
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 10657 - Luster FARO SABIA 1xE27, Ø340, béžová
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 4-14 dní
67,10 €
TK Lighting 5670 - Luster Esme 1xE27, Ø300, biela/čierna
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
71,60 €
TK Lighting 10843 - Luster PEARL MIX 3xG9, Ø240, čierna/číra/grafit/koňak
skladom u dodávateľa 15 ksdodanie 4-14 dní
62,85 €
TK Lighting 10085 - Textilný luster Zing 1xE27, Ø200, čierna
skladom u dodávateľa 44 ksdodanie 4-14 dní
30,25 €
TK Lighting 6611 - Drevený luster Eris wood 1xE27, Ø640, breza/prírodný
skladom u dodávateľa 24 ksdodanie 4-14 dní
111,00 €
TK Lighting 11017 - Luster MISTY 1xG9, biela/čierna
skladom u dodávateľa 121 ksdodanie 4-14 dní
25,15 €
TK Lighting 10117 - Luster Piano 3xG9, zlatá/čierna
skladom u dodávateľa 8 ksdodanie 4-14 dní
99,30 €
TK Lighting 10275 - Luster Bono 1xE27, Ø270, okrová/biela
skladom u dodávateľa 15 ksdodanie 4-14 dní
69,25 €
TK Lighting 1831 - Luster Jump 1xE27, Ø360, čierna
skladom u dodávateľa 4 ksdodanie 4-14 dní
43,70 €
TK Lighting 6927 - Luster Cap 1xE27, Ø340, tehlová/borovica
skladom u dodávateľa 73 ksdodanie 4-14 dní
70,10 €


























































