TK Lighting 4789 - Luster Vibe 1xE27, Ø300, biela/čierna
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-4789 |
Dostupnosť:
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
| Materiál: | sklo, kov, plast |
| Farba: | čierna, biela |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x15 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Priemer: | 300 mm |
| Výška: | 1650 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 4759 - Luster Vibe 1xE27, Ø250, biela/čierna
skladom u dodávateľa 198 ksdodanie 4-14 dní
46,00 €
TK Lighting 5824 - Luster Vibe 1xE27, Ø200, biela/čierna
skladom u dodávateľa 12 ksdodanie 4-14 dní
37,30 €
TK Lighting 4804 - Luster Vibe 1xE27, Ø350, biela/čierna
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
72,25 €
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 4654 - Textilný luster Earth 3xE27, Ø500, grafit
skladom u dodávateľa 28 ksdodanie 4-14 dní
55,60 €
TK Lighting 10272 - Drevený luster Estera wood 7xG9, biela/orech
skladom u dodávateľa 11 ksdodanie 4-14 dní
159,60 €
TK Lighting 10116 - Luster Piano 1xG9, zlatá/čierna
skladom u dodávateľa 35 ksdodanie 4-14 dní
36,65 €
TK Lighting 10073 - Luster Cono S 1xE27, Ø210, hnedá
skladom u dodávateľa 55 ksdodanie 4-14 dní
33,90 €
TK Lighting 10263 - Luster Faro 1xE27, Ø340, okrová
skladom u dodávateľa 4 ksdodanie 4-14 dní
57,55 €
TK Lighting 5973 - Luster Elio 3xE27, grafit/topaz/transparentný
skladom u dodávateľa 31 ksdodanie 4-14 dní
106,30 €
TK Lighting 1831 - Luster Jump 1xE27, Ø360, čierna
skladom u dodávateľa 4 ksdodanie 4-14 dní
43,70 €
TK Lighting 4677 - Luster Vibe 1xE27, Ø300, topaz/čierna
skladom u dodávateľa 6 ksdodanie 4-14 dní
60,95 €
TK Lighting 5972 - Luster Elio 3xE27, grafit/topaz/transparentný
skladom u dodávateľa 25 ksdodanie 4-14 dní
104,85 €
TK Lighting 11327 – Luster LAVA SABIA M 1xE27, béžová/koňak
skladom u dodávateľa posledný 3 ksdodanie 4-14 dní
76,50 €



























































