TK Lighting 10171 - Luster Zoe 1xE27, Ø270, hnedá
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-10171 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa posledný kusdodanie 4-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Materiál: | plast, kov |
| Farba: | hnedá |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x15 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Priemer: | 270 mm |
| Výška: | 1600 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 10174 - Luster Zoe 1xE27, Ø170, tehlová
skladom u dodávateľa posledný kusdodanie 4-14 dní
38,80 €
TK Lighting 10172 - Luster Zoe 1xE27, Ø170, béžová
skladom u dodávateľa 4 ksdodanie 4-14 dní
38,80 €
TK Lighting 10175 - Luster Zoe 1xE27, Ø270, tehlová
skladom u dodávateľa 31 ksdodanie 4-14 dní
59,50 €
Podobný tovar
TK Lighting 10168 - Luster Zoe 1xE27, Ø270, čierna
skladom posledný kusihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
54,75 €
TK Lighting 10169 - Luster Zoe 3xE27, čierna
skladom u dodávateľa posledný 2 ksdodanie 4-14 dní
124,70 €
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 11107 - Luster LAVA SABIA 3xG9, koňak/béžová
skladom u dodávateľa posledný 3 ksdodanie 4-14 dní
89,35 €
TK Lighting 11324 - Luster LAVA BROWN L 1xE27, hnedá/koňak
skladom u dodávateľa 39 ksdodanie 4-14 dní
100,00 €
TK Lighting 10207 - Luster Cubus 7xE27, Ø490, grafit/čierna
skladom u dodávateľa 11 ksdodanie 4-14 dní
196,55 €
TK Lighting 10010 - Luster Cono 1xE27, Ø500, biela
skladom u dodávateľa 8 ksdodanie 4-14 dní
87,20 €
TK Lighting 6611 - Drevený luster Eris wood 1xE27, Ø640, breza/prírodný
skladom u dodávateľa 24 ksdodanie 4-14 dní
111,10 €
TK Lighting 4818 - Luster Vibe 1xE27, Ø350, transparentný/čierna
skladom u dodávateľa 26 ksdodanie 4-14 dní
67,15 €
TK Lighting 1811 - Luster Jump 1xE27, Ø180, čierna
skladom u dodávateľa 4 ksdodanie 4-14 dní
31,75 €
TK Lighting 5770 - Textilný luster Eco 1xE27, Ø200, béžová/ľan/borovica
skladom u dodávateľa 63 ksdodanie 4-14 dní
43,70 €
TK Lighting 4703 - Luster Vibe 1xE27, Ø350, topaz/čierna
skladom u dodávateľa 117 ksdodanie 4-14 dní
72,30 €
TK Lighting 11325 - Luster LAVA SABIA L 1xE27, béžová/koňak
skladom u dodávateľa 46 ksdodanie 4-14 dní
100,00 €



























































