LUXERA 18402 - Stropné LED svietidlo GENTIS 75W, 4000K, 4700lm, Ø800, šedá/biela
| Výrobca: LUXERA | |
| Kód: LL.18402 |
| Výrobca: | LUXERA |
| Adresa výrobce: | Šenkvická cesta 7, 90201 Pezinok Slovenská Republika |
| E-mail: | napistenam@luxera-lighting.com |
Stropné LED svietidlo Gentis je moderné a efektívne riešenie na osvetlenie vašich interiérov. S výkonom 75 W a svetelným tokom 4700 lm poskytuje silné a jasné osvetlenie, ideálne pre obývacie izby, kancelárie alebo jedálne.
Toto svietidlo sa vyznačuje elegantným dizajnom v kombinácii šedej a bielej farby, ktorý ľahko zapadne do rôznych štýlov interiéru. Teplota farby 4000 K ponúka neutrálne biele svetlo, ktoré je príjemné na pohľad a podporuje produktivitu.
Svietidlo Gentis je nielen štýlové, ale aj energeticky úsporné vďaka pokročilej LED technológii, čo z neho robí ekologickú voľbu. Je navrhnuté tak, aby bolo ľahko inštalovateľné a ponúkalo dlhú životnosť, čo zaručuje spoľahlivé osvetlenie po mnoho rokov.
Vlastnosti:
- Materiál: kvalitný plast a hliník
- Typ: LED (integrované)
- Výkon: 75 W
- Svetelný tok: 4700 lm (11400lm pred krytom)
- Teplota farby: 4000 K (neutrálna biela)
- Dizajn: moderný, elegantný
- Farba: šedá a biela
- 4 krokové stmievanie s pamäťou
- Ideálne pre: obývacie izby, kancelárie, jedálne
Stropné LED svietidlo Gentis je skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú štýlové a účinné osvetlenie, ktoré prispeje k celkovému vzhľadu a atmosfére ich domova.
| Materiál: | hliník, plast |
| Farba: | biela, matná, sivá |
| Farba svetla: | neutrálna biela |
| Teplota chromatickosti: | 4000 K |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie, áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 75, LED 75 W |
| Počet žiaroviek: | 0 |
| Svetelný tok: | 4700 lm |
| Index podania farby CRI/Ra: | 80 |
| Životnosť LED: | 30000 hod. |
| Vyžarovací uhol: | 120 ° |
| Stmievanie LED: | áno |
| Priemer: | 800 mm |
| Šírka: | 800 mm |
| Výška: | 90, 800 mm |
| Hĺbka: | 90 mm |
LUXERA 62437 - Stropné krištáľové LED svietidlo ALLURIA 48W,4000K, 3840lm D600, chróm/krištáľ
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 2-5 dní
LUXERA 62424 - Stropné LED svietidlo GIRO 60W, 3000K, 4500lm, Ø800, chróm/krištáľ
skladom u dodávateľa posledný 2 ksdodanie 2-5 dní
Luxera 17317 – Stropné LED svietidlo MAYSA II. 72W, 3000/4000/6000K, 6120lm, Ø770, čierna/biela
skladom u dodávateľa 25 ksdodanie 2-5 dní
LUXERA 62406 - Stropné LED svietidlo GIRO 20W, 3000K, 1600lm, Ø300, chróm/krištáľ
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 2-5 dní
Luxera 17315 – Stropné LED svietidlo MAYSA II. 42W, 3000/4000/6000K, 3570lm, Ø485, čierna/biela
skladom u dodávateľa 100 ksdodanie 2-5 dní
LUXERA 18415 - Stropné LED svietidlo CANVAS 38W, 4000K, 2250lm, Ø480, kávová/biela
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 2-5 dní
Luxera 17314 – Stropné LED svietidlo MAYSA I. 42W, 3000/4000/6000K, 3570lm, Ø485, biela
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 2-5 dní
Luxera 17313 – Stropné LED svietidlo MAYSA II. 36W, 3000/4000/6000K, 3060lm, Ø395, čierna/biela
skladom u dodávateľa 100 ksdodanie 2-5 dní
LUXERA 62423 - Stropné LED svietidlo GIRO 48W, 3000K, 3600lm, Ø600, chróm/krištáľ
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
Luxera 17316 – Stropné LED svietidlo MAYSA I. 72W, 3000/4000/6000K, 6120lm, Ø770, biela
skladom u dodávateľa 25 ksdodanie 2-5 dní





























































