Mi by Milagro – Stropné LED svietidlo HUGO 16/24/32W, 3000/4000/6500K, 2560lm, IP54, Ø370, biela
| Výrobca: Mi by Milagro | |
| Kód: Mil-485137 |
Mi by Milagro – Stropné LED svietidlo HUGO 16/24/32W, 3000/4000/6500K, 2560lm, IP54, Ø370, biela
Výkonné stropné LED svietidlo HUGO vo väčšom prevedení je ideálnym riešením pre väčšie priestory, kde je potrebné silné a rovnomerné osvetlenie. Jednoduchý kruhový dizajn v bielej farbe sa hodí do kúpeľní, chodieb, kancelárií aj technických miestností. Vďaka backlight efektu vytvára jemné podsvietenie stropu a pôsobí moderne.
Svietidlo umožňuje nastavenie výkonu 16W / 24W / 32W a výber teploty svetla 3000K / 4000K / 6500K (3CCT). Jednoducho si tak prispôsobíte intenzitu aj charakter osvetlenia (pred inštaláciou). Maximálny svetelný tok dosahuje 2560 lm, čo zabezpečuje dostatok svetla aj vo väčších miestnostiach. Široký uhol svietenia 140° zaručuje rovnomerné rozloženie svetla bez tmavých miest.
Vďaka krytiu IP54 je svietidlo odolné voči vlhkosti a prachu, čo zaisťuje dostatočné osvetlenie aj stredne veľkých priestorov.. Životnosť až 30 000 hodín zabezpečuje dlhodobé používanie bez údržby.
Vlastnosti
• Typ svietidla: stropné LED
• Príkon: 16 / 24 / 32 W (nastaviteľný)
• Svetelný tok: 1280 / 1920 / 2560 lm
• Teplota chromatickosti: 3000 / 4000 / 6500 K (3CCT)
• Uhol svietenia: 140°
• Priemer: 370 mm
• Výška: 54 mm
• Materiál: PP
• Farba: biela
• Krytie: IP54
• Napätie: 230 V
• Životnosť: 30 000 h
• Efekt: backlight (podsvietenie stropu)
• Použitie: interiér (kúpeľňa, chodba, kancelária, garáž a pod.)
Hlavné výhody
• Nastaviteľný výkon 16–32 W
• Prepínanie farby svetla 3000K / 4000K / 6500K
• Vysoký svetelný tok až 2560 lm
• Široký uhol svietenia 140°
• Backlight efekt pre moderný vzhľad
• Odolnosť voči vlhkosti vďaka IP54
• Dlhá životnosť 30 000 hodín
| Materiál: | plast |
| Farba: | biela |
| Farba svetla: | teplá biela, studená biela, neutrálna biela, nastaviteľná |
| Teplota chromatickosti: | 3000/4000/6500 K |
| IP krytie: | IP54 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 32 W |
| Svetelný tok: | 2560 lm |
| Index podania farby CRI/Ra: | 80 |
| Životnosť LED: | 30000 hod. |
| Vyžarovací uhol: | 140 ° |
| Stmievanie LED: | nie |
| Priemer: | 370 mm |
| Výška: | 54 mm |
Mi by Milagro – Stropné LED svietidlo HUGO 12/18/24W, 3000/4000/6500K, 1920lm, IP54, Ø295, biela
skladom u dodávateľa 100 ksdodanie 3-14 dní
Mi by Milagro – Stropné LED svietidlo HUGO 21/32/42W, 3000/4000/6500K, 3360lm, IP54, Ø450, biela
skladom u dodávateľa 100 ksdodanie 3-14 dní
Mi by Milagro – Stropné LED svietidlo HUGO 21/32/42W, 3000/4000/6500K, 3360lm, IP54, Ø450, biela
skladom u dodávateľa 100 ksdodanie 3-14 dní
Mi by Milagro – Stropné LED svietidlo HUGO 12/18/24W, 3000/4000/6500K, 1920lm, IP54, Ø295, biela
skladom u dodávateľa 100 ksdodanie 3-14 dní



























































