TK Lighting 4267 - Nástenná lampička Enzo 1xG9, chróm
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-4267 |
Dostupnosť:
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
| Materiál: | plast, kov |
| Farba: | chróm-lesklý, strieborná |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | G9 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x8 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| S vypínačom: | áno |
| Šírka: | 155 mm |
| Výška: | 110 mm |
| Hĺbka: | 80 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 4237 - Nástenná lampička Enzo 1xG9, čierna
skladom u dodávateľa 54 ksdodanie 4-14 dní
24,50 €
TK Lighting 1372 - Nástenná lampička Enzo 1xG9, zlatá
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 4-14 dní
35,40 €
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 4236 - Nástenné svietidlo Richi 1xE27 + 1xG9, biela/chróm/textil
skladom u dodávateľa posledný kusdodanie 4-14 dní
50,10 €
TK Lighting 5922 - Nástenné svietidlo Lagos 1xG9, čierna
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
27,30 €
TK Lighting 4237 - Nástenná lampička Enzo 1xG9, čierna
skladom u dodávateľa 54 ksdodanie 4-14 dní
24,50 €
TK Lighting 4344 - Nástenné svietidlo HILTON GOLD 1xE27, čierna/zlatá/textil
skladom u dodávateľa posledný kusdodanie 4-14 dní
46,70 €
TK Lighting 10203 - Textilná nástenná lampička Maja 1xE27 + 1xG9, čierna + USB nabíjanie
skladom u dodávateľa 36 ksdodanie 4-14 dní
71,45 €
TK Lighting 2537 - Nástenná lampička Maja black 1xE27+1xGU10, čierna/textil
skladom u dodávateľa 96 ksdodanie 4-14 dní
40,30 €
TK Lighting 6539 - Nástenná lampička Nicol 1xE27, béžová/čierna
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
39,45 €
TK Lighting 5950 - Nástenné textilné svietidlo Harmony nature 1xE27, čierna/prírodné
skladom u dodávateľa 47 ksdodanie 4-14 dní
38,15 €
TK Lighting 6620 - Nástenná lampička Enzo 1xG9, biela
skladom u dodávateľa 24 ksdodanie 4-14 dní
26,25 €
TK Lighting 10039 - Nástenné svietidlo Lagos 1xG9, čierna/zlatá
skladom u dodávateľa 18 ksdodanie 4-14 dní
30,30 €

























































