Rendl R12945 - Nástenná LED lampička EKE 3W, 3000K, 100lm, 60°, čierna
| Výrobca: Rendl | |
| Kód: Ren-R12945 |
Dostupnosť:
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Farba: | čierna |
| Farba svetla: | teplá biela |
| Teplota chromatickosti: | 3000 K |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | hranaté, okrúhle |
| Max. výkon: | LED 3 W |
| Svetelný tok: | 100 lm |
| Index podania farby CRI/Ra: | 80 |
| Vyžarovací uhol: | 60 ° |
| S vypínačom: | áno |
| Šírka: | 24 mm |
| Výška: | 508 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R13648 - Nástenná LED lampička Vale 3W, 3000K, 150lm, 30°, čierna
skladom u dodávateľa 173 ksdodanie 6-14 dní
81,40 €
Rendl R13647 - Nástenná LED lampička Vale 3W, 3000K, 150lm, 30°, biela
skladom u dodávateľa 107 ksdodanie 6-14 dní
81,40 €
Rendl R12944 - Nástenná LED lampička EKE 3W, 3000K, 100lm, 60°, biela
skladom u dodávateľa 8 ksdodanie 6-14 dní
53,65 €
Mohlo by vás zaujímať
Rendl R13763 - Bodové nástenné svietidlo Voltera 1xGU10, USB, biela
skladom u dodávateľa 34 ksdodanie 6-14 dní
118,40 €
Rendl R13647 - Nástenná LED lampička Vale 3W, 3000K, 150lm, 30°, biela
skladom u dodávateľa 107 ksdodanie 6-14 dní
81,40 €
Rendl R12944 - Nástenná LED lampička EKE 3W, 3000K, 100lm, 60°, biela
skladom u dodávateľa 8 ksdodanie 6-14 dní
53,65 €
Rendl R12898 - Nástenné bodové svietidlo Kaya 1xE27, biela/matný nikel
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
42,55 €
Rendl R13648 - Nástenná LED lampička Vale 3W, 3000K, 150lm, 30°, čierna
skladom u dodávateľa 173 ksdodanie 6-14 dní
81,40 €
Rendl R13764 - Bodové nástenné svietidlo Voltera 1xGU10, USB, čierna
skladom u dodávateľa 40 ksdodanie 6-14 dní
118,40 €
Rendl R10541 - Nástenná LED lampička AIM 3W, 3000K, 180lm, 45°, čierna
skladom u dodávateľa 6 ksdodanie 6-14 dní
146,20 €



























































