Rendl R12898 - Nástenné bodové svietidlo Kaya 1xE27, biela/matný nikel
| Výrobca: Rendl | |
| Kód: Ren-R12898 |
Dostupnosť:
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Materiál: | kov |
| Farba: | biela, matný nikel |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x28 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| S vypínačom: | áno |
| Priemer: | 110 mm |
| Hĺbka: | 430 mm |
Mohlo by vás zaujímať
Rendl R13902 - Nástenné bodové svietidlo Celeia 1xE27, matná čierna/kefovaná meď
skladom u dodávateľa 104 ksdodanie 6-14 dní
36,25 €
Rendl R12078 - Bodové svietidlo Dugme 3xGU10, biela/antracit
skladom u dodávateľa posledný kusdodanie 6-14 dní
131,60 €
Rendl R13894 - Nástenné bodové svietidlo Agneta 1xE27, čierna
skladom u dodávateľa 82 ksdodanie 6-14 dní
42,55 €
Rendl R13895 - Nástenné bodové svietidlo Agneta 1xE27, kartáčovaná mosadz/čierna
skladom u dodávateľa 85 ksdodanie 6-14 dní
64,75 €
Rendl R13896 - Nástenné bodové svietidlo Agneta 1xE27, kartáčovaná meď/čierna
skladom u dodávateľa 63 ksdodanie 6-14 dní
64,75 €
Rendl R13901 - Nástenné bodové svietidlo Celeia 1xE27, matná biela/matný nikel
skladom u dodávateľa 28 ksdodanie 6-14 dní
36,25 €
Rendl R13893 - Nástenné bodové svietidlo Agneta 1xE27, biela
skladom u dodávateľa 59 ksdodanie 6-14 dní
42,55 €
Rendl R13764 - Bodové nástenné svietidlo Voltera 1xGU10, USB, čierna
skladom u dodávateľa 40 ksdodanie 6-14 dní
118,40 €


























































