Globo 57911-1M - Nástenné bodové svietidlo Robby brass 1xGU10, matná čierna/antická mosadz
| Výrobca: Globo | |
| Kód: GL-57911-1M |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | Globo |
| Adresa výrobce: | Gewerbestraße 3, 9184 Sankt Peter, Österreich |
| E-mail: | office@globo-lighting.com |
| Materiál: | kov |
| Farba: | matná čierna, antika, mosadzná |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | GU10 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle, hranaté |
| Max. výkon: | 1x25 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| S vypínačom: | áno |
| Šírka: | 70 mm |
| Výška: | 100 mm |
| Hĺbka: | 120 mm |
Mohlo by vás zaujímať
Globo 54802W-6 - Stropné bodové svietidlo Xara I 6xE14, Ø630, biela
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
49,90 €
Globo 54802S-2 - Stropné bodové svietidlo Xara I 2xE14, matná čierna
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
17,90 €
Globo 54802S-3 - Stropné bodové svietidlo Xara I 3xE14, Ø230, matná čierna
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
29,10 €
Globo 57911-2B - Stropné bodové svietidlo Robby black 2xGU10, matná čierna/chróm
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
16,30 €
Globo 54310-2 - Stropné bodové svietidlo Hollsy 2xE14, čierna/zlatá/dymová/číra
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
24,50 €
Globo 54308-3 - Stropné bodové svietidlo Hubertus 3xE14, matná čierna/dymová
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
29,45 €
Globo 54802W-2 - Stropné bodové svietidlo Xara I 2xE14, biela
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
17,90 €
Globo 54307-4W - Stropné bodové svietidlo Claude 4xE14, matná čierna/drevo/dymové sklo
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
52,80 €
Globo 54308-1 - Nástenné bodové svietidlo Hubertus 1xE14, matná čierna/dymová
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
10,25 €
Globo 57911-4W - Stropné bodové svietidlo Robby white 4xGU10, biela/chróm
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
31,05 €

























































