TK Lighting 5738 - Nástenné bodové svietidlo TOP 1xGU10, čierna
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-5738 |
Dostupnosť:
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
| Materiál: | kov |
| Farba: | čierna |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | GU10 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | hranaté, okrúhle |
| Max. výkon: | 1x10 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| S vypínačom: | áno |
| Šírka: | 145 mm |
| Výška: | 220 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 6179 - Bodové svietidlo TOP 8xGU10, čierna
skladom u dodávateľa 16 ksdodanie 4-14 dní
113,25 €
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 10233 - Bodové svietidlo Livia 2xGU10, ružová
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
31,75 €
TK Lighting 6913 - Bodové svietidlo Jet 2xGU10, biela
skladom u dodávateľa 667 ksdodanie 4-14 dní
21,35 €
TK Lighting 10237 - Bodové svietidlo Livia 2xGU10, modrá
skladom u dodávateľa posledný 2 ksdodanie 4-14 dní
31,75 €
TK Lighting 16149 - Bodové svietidlo TUNE BROWN 4xGU10, čierna/hnedá
skladom u dodávateľa 502 ksdodanie 4-14 dní
72,50 €
TK Lighting 6910 - Bodové svietidlo Jet 1xGU10, čierna
skladom u dodávateľa 2021 ksdodanie 4-14 dní
8,30 €
TK Lighting 16148 - Bodové svietidlo TUNE BROWN 3xGU10, čierna/hnedá
skladom u dodávateľa 918 ksdodanie 4-14 dní
55,25 €
TK Lighting 16146 - Bodové svietidlo TUNE BROWN 1xGU10, Ø150, čierna/hnedá
skladom u dodávateľa 1214 ksdodanie 4-14 dní
14,30 €
TK Lighting 6911 - Bodové svietidlo Jet 1xGU10, biela
skladom u dodávateľa 1221 ksdodanie 4-14 dní
8,30 €
TK Lighting 4237 - Nástenná lampička Enzo 1xG9, čierna
skladom u dodávateľa 54 ksdodanie 4-14 dní
24,50 €
TK Lighting 10223 - Bodové svietidlo Livia 1xGU10, šedá
skladom u dodávateľa 11 ksdodanie 4-14 dní
14,70 €


























































