TK Lighting 6087 - Nástenné bodové svietidlo TOP 1xGU10, čierna/zlatá
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-6087 |
Dostupnosť:
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
| Materiál: | kov |
| Farba: | čierna, zlatá |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | GU10 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x10 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| S vypínačom: | áno |
| Šírka: | 145 mm |
| Výška: | 220 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 5970 - Bodové svietidlo TOP 6xGU10, čierna/zlatá
skladom u dodávateľa 5 ksdodanie 4-14 dní
120,45 €
TK Lighting 5968 - Bodové svietidlo TOP 3xGU10, čierna/zlatá
skladom u dodávateľa 38 ksdodanie 4-14 dní
67,15 €
TK Lighting 5967 - Bodové svietidlo TOP 2xGU10, čierna/zlatá
skladom u dodávateľa 11 ksdodanie 4-14 dní
48,20 €
TK Lighting 6088 - Bodové svietidlo TOP 1xGU10, čierna/zlatá
skladom u dodávateľa 34 ksdodanie 4-14 dní
21,95 €
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 6180 - Bodové svietidlo TOP 2xGU10, hnedá
skladom u dodávateľa 73 ksdodanie 4-14 dní
36,05 €
TK Lighting 10633 - Bodové svietidlo AMIS BLACK 2xGU10, čierna/zlatá
skladom u dodávateľa 1154 ksdodanie 4-14 dní
46,25 €
TK Lighting 1372 - Nástenná lampička Enzo 1xG9, zlatá
skladom u dodávateľa 7 ksdodanie 4-14 dní
35,40 €
TK Lighting 16146 - Bodové svietidlo TUNE BROWN 1xGU10, Ø150, čierna/hnedá
skladom u dodávateľa 1144 ksdodanie 4-14 dní
14,30 €
TK Lighting 5393 - Bodové svietidlo Jet 1xGU10, biela
skladom u dodávateľa 96 ksdodanie 4-14 dní
25,35 €
TK Lighting 10797 - Bodové svietidlo AMIS WHITE 4xGU10, biela/zlatá
skladom u dodávateľa 466 ksdodanie 4-14 dní
94,45 €
TK Lighting 4237 - Nástenná lampička Enzo 1xG9, čierna
skladom u dodávateľa 36 ksdodanie 4-14 dní
24,50 €
TK Lighting 6181 - Bodové svietidlo TOP 3xGU10, hnedá
skladom u dodávateľa 25 ksdodanie 4-14 dní
50,95 €
TK Lighting 6914 - Bodové svietidlo Jet 3xGU10, čierna
skladom u dodávateľa 2050 ksdodanie 4-14 dní
32,40 €
TK Lighting 10233 - Bodové svietidlo Livia 2xGU10, ružová
skladom u dodávateľa 37 ksdodanie 4-14 dní
31,75 €


























































