TOP LIGHT Dakota C - Nástenné kúpeľňové LED svietidlo Dakota C 7W, 4000K, 600lm, IP44, čierna
| Výrobca: TOP LIGHT | |
| Kód: Top-Dakota C |
Dostupnosť:
nie je skladomdodanie 3-10 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | TOP LIGHT |
| Adresa výrobce: | Na Strži 1702/65, 140 00 Praha 4-Nusle |
| E-mail: | contact@toplight.cz |
| Materiál: | plast, hliník |
| Farba: | čierna |
| Farba svetla: | neutrálna biela |
| Teplota chromatickosti: | 4000 K |
| IP krytie: | IP44 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | LED 7 W |
| Svetelný tok: | 600 lm |
| Dĺžka: | 280 mm |
| Šírka: | 38 mm |
| Výška: | 55 mm |
| Záruka: | 3 roky/let |
Příbuzné produkty
TOP LIGHT Dakota C XL - Nástenné kúpeľňové LED svietidlo Dakota C XL 14W, 4000K, 1200lm, IP44, čierna
nie je skladomdodanie 3-10 dní
32,25 €
Mohlo by vás zaujímať
TOP LIGHT Chicago XL - Kúpeľňové LED svietidlo Chicago XL IP44, 12W, 4000K, 1200lm, 600mm, čierna
nie je skladomdodanie 3-10 dní
36,30 €
Top-light Texas MAX CCT - Kúpeľňové LED svietidlo TEXAS 12W, 3000/4000/6500K, 1200lm, IP44, 780mm, chróm/strieborná
nie je skladomdodanie 3-10 dní
47,75 €
TOP LIGHT Texas - Kúpeľňové LED svietidlo Texas IP44, 8W, 4000K, 800lm, 400mm, chróm
nie je skladomdodanie 3-10 dní
33,10 €
TOP LIGHT Dakota C XL - Nástenné kúpeľňové LED svietidlo Dakota C XL 14W, 4000K, 1200lm, IP44, čierna
nie je skladomdodanie 3-10 dní
32,25 €
TOP LIGHT Columbia 80 - Nástenné kúpeľňové LED svietidlo Columbia 16W, 4000K, 1600lm, IP44, kartáčovaný hliník
nie je skladomdodanie 3-10 dní
48,10 €
TOP LIGHT Columbia 40 - Nástenné kúpeľňové LED svietidlo Columbia 8W, 4000K, 800lm, IP44, kartáčovaný hliník
nie je skladomdodanie 3-10 dní
36,70 €
TOP LIGHT Madeira K60 - Nástenné kúpeľňové LED svietidlo Madeira K60, 15W, 4000K, 1500lm, D600, IP44, chróm
nie je skladomdodanie 3-10 dní
32,25 €
TOP LIGHT Gila LED XL - Kúpeľňové LED svietidlo Gila LED XL IP44, 8W, 4500K, 640lm, 600mm, chróm
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
32,25 €
TOP LIGHT Madeira H40 - Nástenné kúpeľňové LED svietidlo Madeira H40, 8W, 4000K, 800lm, D400, IP44, chróm
nie je skladomdodanie 3-10 dní
24,25 €
TOP LIGHT Chicago - Kúpeľňové LED svietidlo Chicago IP44, 8W, 4000K, 800lm, 400mm, čierna
nie je skladomdodanie 3-10 dní
28,20 €


























































