TOP LIGHT Flora 120 C - Nástenné kúpeľňové LED svietidlo Flora 120 C 36W, 4000K, 3060lm, IP65, D1200, čierna
| Výrobca: TOP LIGHT | |
| Kód: Top-Flora 120 C |
Dostupnosť:
nie je skladomdodanie 3-10 dní
Nakupte za 160,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | TOP LIGHT |
| Adresa výrobce: | Na Strži 1702/65, 140 00 Praha 4-Nusle |
| E-mail: | contact@toplight.cz |
| Materiál: | polykarbonát, hliník |
| Farba: | čierna |
| Farba svetla: | neutrálna biela |
| Teplota chromatickosti: | 4000 K |
| IP krytie: | IP65 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | LED 36 W |
| Svetelný tok: | 3060 lm |
| Dĺžka: | 1200 mm |
| Výška: | 65 mm |
| Hĺbka: | 90 mm |
| Záruka: | 3 roky/let |
Mohlo by vás zaujímať
TOP LIGHT Gila LED XL - Kúpeľňové LED svietidlo Gila LED XL IP44, 8W, 4500K, 640lm, 600mm, chróm
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
32,25 €
TOP LIGHT Texas CCT - Kúpeľňové LED svietidlo TEXAS 8W, 3000/4000/6500K, 800lm, IP44, 400mm, chróm/strieborná
nie je skladomdodanie 3-10 dní
33,05 €
TOP LIGHT Chicago - Kúpeľňové LED svietidlo Chicago IP44, 8W, 4000K, 800lm, 400mm, čierna
nie je skladomdodanie 3-10 dní
28,20 €
TOP LIGHT Gila LED - Kúpeľňové LED svietidlo Gila LED IP44, 5W, 4500K, 400lm, 300mm, chróm
Skladom posledný 3 ksihneď na odoslanie
21,55 €
TOP LIGHT Oregon K60 - Kúpeľňové LED svietidlo Oregon K60 9W, 4000K, 900lm, IP44, chróm/biela
nie je skladomdodanie 3-10 dní
32,25 €
TOP LIGHT Madeira K60 - Nástenné kúpeľňové LED svietidlo Madeira K60, 15W, 4000K, 1500lm, D600, IP44, chróm
nie je skladomdodanie 3-10 dní
32,25 €
TOP LIGHT Gila C - Kúpeľňové LED svietidlo Gila C IP44, 5W, 4500K, 400lm, 300mm, čierna
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
24,25 €
TOP LIGHT Madeira H40 - Nástenné kúpeľňové LED svietidlo Madeira H40, 8W, 4000K, 800lm, D400, IP44, chróm
nie je skladomdodanie 3-10 dní
24,25 €
TOP LIGHT Oregon H40 - Kúpeľňové LED svietidlo Oregon H40 7W, 4000K, 700lm, IP44, chróm/biela
nie je skladomdodanie 3-10 dní
24,25 €
TOP LIGHT Gila C XL - Kúpeľňové LED svietidlo Gila C XL IP44, 8W, 4500K, 640lm, 600mm, čierna
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
32,25 €



























































