TK Lighting 5387 - Nástenné svietidlo Esme 1xE27, čierna/transparentné
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-5387 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 8 ksdodanie 4-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Materiál: | kov, plast, sklo |
| Farba: | transparentné, čierna |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x15 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Priemer: | 180 mm |
| Výška: | 450 mm |
| Hĺbka: | 270 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 5389 - Nástenné svietidlo Esme 1xE27, čierna/topaz
skladom u dodávateľa 15 ksdodanie 4-14 dní
39,65 €
TK Lighting 5386 - Nástenné svietidlo Esme 1xE27, čierna/grafit
skladom u dodávateľa 9 ksdodanie 4-14 dní
38,80 €
TK Lighting 5388 - Nástenné svietidlo Esme 1xE27, čierna/biela
skladom u dodávateľa 8 ksdodanie 4-14 dní
38,80 €
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 6279 - Nástenné drevené svietidlo Oslo brown 1xE27, hnedá/orech
skladom u dodávateľa 23 ksdodanie 4-14 dní
53,10 €
TK Lighting 6628 - Nástenné drevené LED svietidlo Flash wood 24W, 3000K, 2920lm, čierna/orech
skladom u dodávateľa 37 ksdodanie 4-14 dní
123,45 €
TK Lighting 11009 - Nástenné drevené svietidlo OSLO SABIA 1xE27, béžová/drevo + vypínač
skladom u dodávateľa 40 ksdodanie 4-14 dní
53,10 €
TK Lighting 11077 - Nástenné svietidlo VIRLO 1xE14, drevo/sklo
skladom u dodávateľa 38 ksdodanie 4-14 dní
32,40 €
TK Lighting 6013 - Nástenné svietidlo Luna 3xG9, Ø300, čierna
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
48,85 €
TK Lighting 5719 - Nástenné svietidlo Monstera 3xG9, hnedá
skladom u dodávateľa 11 ksdodanie 4-14 dní
39,65 €
TK Lighting 1369 - Nástenné drevené LED svietidlo Java 28W, 3000K, 3490lm, čierna/dub
skladom u dodávateľa 18 ksdodanie 4-14 dní
124,75 €
TK Lighting 3377 - Nástenné svietidlo Luna wood 3xG9, Ø300, borovica
skladom u dodávateľa 41 ksdodanie 4-14 dní
54,35 €
TK Lighting 6436 - Nástenné svietidlo Monstera XL 4xG9, béžová
skladom u dodávateľa 23 ksdodanie 4-14 dní
57,80 €
TK Lighting 6639 - Nástenné textilné svietidlo Glorii 1xE27, Ø500, čierna
skladom u dodávateľa 12 ksdodanie 4-14 dní
94,25 €


























































