Rabalux 6545 - Nástenné svietidlo Grando 1xE14, biela/bronzová
| Výrobca: Rabalux | |
| Kód: Rab-6545 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 20 ksdodanie 3-10 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | Rabalux |
| Adresa výrobce: | 9027 Győr, Körtefa utca 5, Hungary |
| E-mail: | info@rabalux.com |
| Materiál: | sklo, kov |
| Farba: | biela, bronzová |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E14 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x40 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Priemer: | 110 mm |
| Výška: | 140 mm |
| Hĺbka: | 240 mm |
| Záruka: | 5 roky/let |
Mohlo by vás zaujímať
Rabalux 3139 - Nástenné bodové svietidlo Zeus 3xE14, dub/čierna
skladom u dodávateľa 20 ksdodanie 3-10 dní
41,65 €
Rabalux 6594 - Stropné bodové svietidlo Soma 4xE14, hnedá antika/krémová
skladom u dodávateľa 35 ksdodanie 3-10 dní
49,70 €
Rabalux 6592 - Stropné bodové svietidlo Soma 2xE14, hnedá antika/krémová
skladom u dodávateľa 15 ksdodanie 3-10 dní
26,80 €
Rabalux 2084 - Stropné bodové svietidlo Solo black 1xGU10, čierna
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 3-10 dní
16,85 €
Rabalux 6591 - Nástenné bodové svietidlo Soma 1xE14, hnedá antika/krémová
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
13,30 €
Rabalux 6593 - Stropné bodové svietidlo Soma 3xE14, Ø270, hnedá antika/krémová
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 3-10 dní
43,30 €
Rabalux 3138 - Nástenné bodové svietidlo Zeus 2xE14, dub/čierna
skladom u dodávateľa 20 ksdodanie 3-10 dní
25,60 €
Rabalux 2086 - Stropné bodové svietidlo Solo black 4xGU10, 600mm, čierna
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
38,75 €
Rabalux 2085 - Stropné bodové svietidlo Solo black 2xGU10, 295mm, čierna
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
22,25 €
Rabalux 3140 - Nástenné bodové svietidlo Zeus 4xE14, dub/čierna
skladom u dodávateľa 45 ksdodanie 3-10 dní
44,85 €


























































