TK Lighting 4236 - Nástenné svietidlo Richi 1xE27 + 1xG9, biela/chróm/textil
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-4236 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa posledný kusdodanie 4-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Materiál: | kov, textil |
| Farba: | biela, chróm-lesklý |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | G9, E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x15 E27 + 1x8 G9, 1x60 + LED 3, 1x60 E27 + 1x6 G9 W |
| Počet žiaroviek: | 2 |
| S vypínačom: | áno |
| Šírka: | 160, 200 mm |
| Výška: | 330 mm |
| Hĺbka: | 220, 250 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 4234 - Nástenné svietidlo Richi 1xE27 + 1xG9, čierna/zlatá/textil
skladom u dodávateľa 12 ksdodanie 4-14 dní
50,05 €
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 2537 - Nástenná lampička Maja black 1xE27+1xGU10, čierna/textil
skladom u dodávateľa 92 ksdodanie 4-14 dní
40,25 €
TK Lighting 10203 - Textilná nástenná lampička Maja 1xE27 + 1xG9, čierna + USB nabíjanie
skladom u dodávateľa 34 ksdodanie 4-14 dní
71,30 €
TK Lighting 10081 - Textilná nástenná lampička Maja 1xE27 + 1xG9, čierna
skladom u dodávateľa 36 ksdodanie 4-14 dní
50,90 €
TK Lighting 10080 - Textilná nástenná lampička Maja 1xE27 + 1xG9, biela
skladom u dodávateľa 65 ksdodanie 4-14 dní
50,90 €
TK Lighting 5922 - Nástenné svietidlo Lagos 1xG9, čierna
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
27,25 €
TK Lighting 4344 - Nástenné svietidlo HILTON GOLD 1xE27, čierna/zlatá/textil
skladom u dodávateľa 47 ksdodanie 4-14 dní
46,60 €
TK Lighting 2579 - Nástenné svietidlo HILTON GOLD 1xE27 + LED 6W, čierna/zlatá/textil
skladom u dodávateľa 53 ksdodanie 4-14 dní
63,65 €
TK Lighting 10204 - Textilná nástenná lampička Maja 1xE27 + 1xG9, biela + USB nabíjanie
skladom u dodávateľa 32 ksdodanie 4-14 dní
71,30 €
TK Lighting 6639 - Nástenné textilné svietidlo Glorii 1xE27, Ø500, čierna
skladom u dodávateľa 12 ksdodanie 4-14 dní
94,10 €
TK Lighting 4167 - Nástenné svietidlo Soho 1xE27, čierna
skladom u dodávateľa 12 ksdodanie 4-14 dní
38,95 €



























































