SPECTRUM SLIP006004 - Nástenné svietidlo SQUALLA 1xG9 IP20 230V čierna/zlatá
| Výrobca: SPECTRUM | |
| Kód: S.SLIP006004 |
Dostupnosť:
Skladom posledný 2 ks
ihneď na odoslanie Dalších 175 ks - skladom u dodávateľa
dodanie 3-7 prac. dní
ihneď na odoslanie Dalších 175 ks - skladom u dodávateľa
dodanie 3-7 prac. dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | SPECTRUM |
| Adresa výrobce: | ul. Gospodarcza 16, Katowice 40-432, POLAND |
| E-mail: | info@spectrumled.pl |
| Materiál: | hliník |
| Farba: | čierna, zlatá |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | G9 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 250, 230 V |
| Max. výkon: | max 48 W |
| Šírka: | 81 mm |
| Výška: | 100 mm |
| Hĺbka: | 101 mm |
| Záruka: | 2 roky/let |
| Interiérové/Exteriérové: | INT |
| Materiál: | ALUMINIUM |
| Rozmery: | 101x81x100 mm |
| Trieda ochrany: | I |
| Výkon: | 48 W |
Příbuzné produkty
SPECTRUM SLIP006003 - Nástenné svietidlo SQUALLA 1xG9 IP20 230V biela/zlatá
skladom u dodávateľa 167 ksdodanie 3-7 prac. dní
10,60 €
SPECTRUM SLIP006001 - Nástenné svietidlo SQUALLA 1xG9 IP20 230V biela/zlatá
skladom u dodávateľa 365 ksdodanie 3-7 prac. dní
13,30 €
SPECTRUM SLIP006002 - Nástenné svietidlo SQUALLA 1xG9 IP20 230V čierna/zlatá
skladom u dodávateľa 1031 ksdodanie 3-7 prac. dní
13,30 €
Mohlo by vás zaujímať
SPECTRUM SLIP006001 - Nástenné svietidlo SQUALLA 1xG9 IP20 230V biela/zlatá
skladom u dodávateľa 365 ksdodanie 3-7 prac. dní
13,30 €
SPECTRUM SLIP006018 - Nástenné svietidlo SQUALLA VARIOSA TUBO 2xGU10, čierna
skladom u dodávateľa 793 ksdodanie 3-7 prac. dní
10,60 €
SPECTRUM LED SLI003043CCT_PW - Vonkajšie nástenné LED svietidlo PIATTA CCT 18W, 3000/4000/6000K, IP44, 2350lm, Ø250, biela
skladom u dodávateľa 569 ksdodanie 3-7 prac. dní
10,60 €
SPECTRUM SLIP006009 - Nástenné svietidlo SQUALLA 1xG9 IP20 230V biela
skladom u dodávateľa 282 ksdodanie 3-7 prac. dní
10,60 €
SPECTRUM LED SLI003041CCT_PW - Vonkajšie nástenné LED svietidlo PIATTA CCT 12W, 3000/4000/6000K, IP44, 1500lm, Ø180, biela
skladom u dodávateľa 1172 ksdodanie 3-7 prac. dní
7,50 €
SPECTRUM SLIP006021 - Nástenné bodové svietidlo SQUALLA VARIOSA 1xGU10, biela, s vypínačom
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
10,60 €
SPECTRUM SLIP006023 - Nástenné bodové svietidlo SQUALLA VARIOSA FLEXI 1xGU10, biela, s vypínačom
skladom u dodávateľa 194 ksdodanie 3-7 prac. dní
11,40 €
SPECTRUM SLIP006002 - Nástenné svietidlo SQUALLA 1xG9 IP20 230V čierna/zlatá
skladom u dodávateľa 1031 ksdodanie 3-7 prac. dní
13,30 €
SPECTRUM SLIP006010 - Nástenné svietidlo SQUALLA 1xG9 IP20 230V čierna
skladom u dodávateľa 401 ksdodanie 3-7 prac. dní
10,60 €
SPECTRUM SLIP006017 - Nástenné svietidlo SQUALLA VARIOSA TUBO 2xGU10, biela
skladom u dodávateľa 616 ksdodanie 3-7 prac. dní
10,60 €

























































