PREZENT 25009 - Nástenné svietidlo VICTORIA 1xE27/60W čerešňa drevo
| Výrobca: PREZENT | |
| Kód: LL.25009 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 100 ksdodanie 2-5 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | PREZENT |
| Adresa výrobce: | Šenkvická cesta 7, 90201 Pezinok Slovenská Republika |
| E-mail: | napistenam@luxera-lighting.com |
| Materiál: | sklo, kov, drevo |
| Farba: | biela, antika, opál, čerešňa, zlatá |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Max. výkon: | 60, 1x60 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Šírka: | 190 mm |
| Výška: | 290 mm |
Příbuzné produkty
PREZENT 25008 - Luster VICTORIA 1xE27/60W, čerešňa drevo
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 2-5 dní
85,85 €
Mohlo by vás zaujímať
PREZENT 61452 - Nástenné svietidlo ASTER 1xE27/60W, mosadzná/biela
Skladom 7 ksihneď na odoslanie
19,50 €
PREZENT 108 - Nástenné svietidlo TIFFANY IX 1xE14/40W
skladom u dodávateľa posledný kusdodanie 2-5 dní
107,30 €
Prezent 1711 - Nástenné svietidlo Tiffany XXII. 1xE27, hnedá antika
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
136,60 €
PREZENT 203 - Nástenné svietidlo Tiffany II. 1xE14, hnedá antika/sklo
skladom u dodávateľa posledný 3 ksdodanie 2-5 dní
117,05 €
PREZENT 25079 - Nástenné svietidlo NOSTALGIA 1xE14/40W
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 2-5 dní
60,95 €
PREZENT 61459 - Nástenné svietidlo ARAGONA 1xE27, chróm/biela
skladom u dodávateľa 4 ksdodanie 2-5 dní
30,25 €
PREZENT 228 - Nástenné svietidlo TIFFANY XVI. 1xE14/40W
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
87,80 €
PREZENT 99 - Nástenné svietidlo TIFFANY WALL 1xE14/40W
skladom u dodávateľa 4 ksdodanie 2-5 dní
112,20 €
PREZENT 75355 - Nástenné svietidlo VIOLA 1xE27/40W, zlatá mosadz/biela
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 2-5 dní
37,05 €
PREZENT 75462 - Nástenné bodové svietidlo BASKET 1xE27, čierna/červená meď
skladom u dodávateľa 100 ksdodanie 2-5 dní
18,55 €


























































