Greenlux GXLL054 - Orientačné LED svietidlo do steny Decently IP44 2,5 W, 4000K, 140lm, nikel
| Výrobca: Greenlux | |
| Kód: GRE-GXLL054 |
Dostupnosť:
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
| Výrobca: | Greenlux |
| Adresa výrobce: | Na Zbytkách 41, 739 01 Staré Město u Frýdku-Místku, CZ |
| E-mail: | efakturace@greenlux.cz |
| Materiál: | oceľ, plast |
| Farba: | nikl |
| Farba svetla: | neutrálna biela |
| Teplota chromatickosti: | 4000 K |
| IP krytie: | IP44 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | LED 2, 5 W |
| Svetelný tok: | 140 lm |
| Index podania farby CRI/Ra: | 80 |
| Životnosť LED: | 25000 hod. |
| Vyžarovací uhol: | 120 ° |
| Stmievanie LED: | nie |
| Šírka: | 85x85 mm |
| Hĺbka: | 36 mm |
| Záruka: | 3 roky/let |
Mohlo by vás zaujímať
Greenlux GXLL454 - Orientačné LED svietidlo do steny Decently IP54 1,7 W, 3000/4000/6500K, 100lm, nikel
Skladom 18 ksihneď na odoslanie
13,60 €
Greenlux GXLL092v2 - Orientačné svietidlo Jack PIR linkable CCT 1,5 W, 3000/4000/6000K, 75lm, čierna + senzor
Skladom 15 ksihneď na odoslanie
23,55 €
Greenlux GXLL094v2 - Orientačné svietidlo Jack PIR linkable CCT 1,5 W, 3000/4000/6000K, 75lm, metalická sivá + senzor
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
23,55 €
Greenlux GXLL091v2 - Orientačné svietidlo Jack PIR linkable CCT 1,5 W, 3000/4000/6000K, 75lm, biela + senzor
Skladom 14 ksihneď na odoslanie
23,55 €
Greenlux GXLL452 - Orientačné LED svietidlo do steny Decently IP54 1,7W, 3000/4000/6500K, 100lm, biela
Skladom 19 ksihneď na odoslanie
13,60 €
Greenlux GXLL093 - Orientačné LED svietidlo do steny Jack PIR 1,5 W, 3000/ 4000/ 6500K, 75lm, sivá + senzor
Skladom posledný 3 ksihneď na odoslanie
22,05 €
Greenlux GXLL095v2 - Orientačné svietidlo Jack PIR linkable CCT 1,5 W, 3000/4000/6000K, 75lm, modrosivá + senzor
skladom u dodávateľa 24 ksdodanie 2-7 dní
23,55 €
Greenlux GXLL093v2 - Orientačné svietidlo Jack PIR linkable CCT 1,5 W, 3000/4000/6000K, 75lm, sivá + senzor
skladom u dodávateľa 20 ksdodanie 2-7 dní
23,55 €
Greenlux GXLL453 - Orientačné LED svietidlo do steny Decently IP54 1,7 W, 3000/4000/6500K, 100lm, čierna
Skladom 20 ksihneď na odoslanie
13,60 €



























































