EMITHOR 71095 - Podhľadové krištáľové svietidlo DOWNLIGHT 1xGU10 + LED 3W, 4000K, 380lm, Ø100, chróm/číra
| Výrobca: EMITHOR | |
| Kód: LL.71095 |
Dostupnosť:
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | EMITHOR |
| Adresa výrobce: | Šenkvická cesta 7, 90201 Pezinok Slovenská Republika |
| E-mail: | napistenam@luxera-lighting.com |
| Určené pre napájacie napätie 230V | |
| Typ objímky / pätice GU10 | |
| IP 20 - Stupeň IP ochrany svietidiel | |
| Určené pre montáž na strop | |
| Určené pre interiérové použtie | |
| Prvá trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | |
| Možnosť montáže na normálne horľavé povrchy | |
| Znak zhodnosti s direktívami EU | |
| Maximálny príkon 50W | |
| Výrez 65mm | |
| Počet LED čipov - 1x3W | |
| Svetelný tok v lumenoch - 380 lm | |
| Obsahuje LED pás | |
| Nevymeniteľný LED Board | |
| Trieda Energetickej Účinnosti - E |
| Materiál: | zrkadlo, sklo, kov |
| Farba: | chróm-lesklý, čirá |
| Farba svetla: | neutrálna biela |
| Teplota chromatickosti: | 4000 K |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | GU10, integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno, nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x50+ LED 1x3 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Svetelný tok: | 380 lm |
| Priemer: | 100 mm |
| Výška: | 8 mm |
| Montážny otvor: | 65 mm |
| Zápustná hĺbka: | 110 mm |
Příbuzné produkty
EMITHOR 71093 - Podhľadové LED svietidlo DOWNLIGHT 1xGU10+ 3W LED, chróm/číra
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
8,80 €
Mohlo by vás zaujímať
EMITHOR 71093 - Podhľadové LED svietidlo DOWNLIGHT 1xGU10+ 3W LED, chróm/číra
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
8,80 €


























































