Nedes LPL215 - Podhľadové LED svietidlo LPL 24W, 2800K, 1820lm, 300x300, biela/hliník
| Výrobca: Nedes | |
| Kód: Ned-LPL215 |
Dostupnosť:
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
| Materiál: | hliník |
| Farba: | biela |
| Farba svetla: | teplá biela |
| Teplota chromatickosti: | 2800 K |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | LED 24 W |
| Svetelný tok: | 1820 lm |
| Životnosť LED: | 30000 hod. |
| Vyžarovací uhol: | 120 ° |
| Šírka: | 300x300 mm |
| Výška: | 19 mm |
| Montážny otvor: | 280x280 mm |
| Záruka: | 2 roky/let |
























































