SPECTRUM SLIP002013 - Podhľadové svietidlo MODERN DAY MINI 3xGU10, 112x289, biela/čierna
| Výrobca: SPECTRUM | |
| Kód: S.SLIP002013 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa posledný kusdodanie 3-7 prac. dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | SPECTRUM |
| Adresa výrobce: | ul. Gospodarcza 16, Katowice 40-432, POLAND |
| E-mail: | info@spectrumled.pl |
| Materiál: | hliník |
| Farba: | biela, čierna |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | GU10 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 250, 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | 3x35 W |
| Počet žiaroviek: | 3 |
| Dĺžka: | 289 mm |
| Šírka: | 112 mm |
| Hĺbka: | 115 mm |
| Montážny otvor: | 275x93 mm |
| Záruka: | 2 roky/let |
Příbuzné produkty
SPECTRUM SLIP002011 - Podhľadové svietidlo MODERN DAY MINI 1xGU10, 112x112, biela/čierna
skladom 9 ksihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
11,70 €
Mohlo by vás zaujímať
SPECTRUM SLIP001005 - Kúpeľňové podhľadové svietidlo Fiale IV 1xGU10, IP65, Ø83, biela
skladom u dodávateľa 662 ksdodanie 3-7 prac. dní
7,30 €
SPECTRUM SLI022025WW_PW - Podhľadové LED svietidlo FIALE 3 STEPS 5,5W, 3000K, 480lm, IP44, Ø83, biela
Skladom 6 ksihneď na odoslanie
5,60 €
SPECTRUM SLIP001019 - Podhľadové svietidlo Fiale Comfort Anti-Clage 1xGU10, Ø85, čierna
skladom u dodávateľa 608 ksdodanie 3-7 prac. dní
4,45 €
SPECTRUM SLIP001010 - Podhľadové svietidlo Fiale V 1xGU10, 85x85, biela
skladom u dodávateľa 63 ksdodanie 3-7 prac. dní
5,40 €
SPECTRUM SLIP001020 - Podhľadové svietidlo Fiale Comfort Anti-Clage 1xGU10, Ø85, čierna/strieborná
skladom u dodávateľa 1282 ksdodanie 3-7 prac. dní
4,45 €
SPECTRUM SLIP001014 - Podhľadové svietidlo Fiale V 1xGU10, Ø85, čierna
skladom 6 ksihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
4,40 €
SPECTRUM SLI043015NW_PW - Podhľadové kúpeľňové LED svietidlo Dure 3 MAX 28W, 4000K, IP44, 3400lm, Ø230, biela
skladom u dodávateľa 607 ksdodanie 3-7 prac. dní
16,40 €
SPECTRUM SLIP001007 - Kúpeľňové podhľadové svietidlo Fiale IV 1xGU10, IP65, 83x83, biela
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
7,30 €
SPECTRUM SLI043013WW_PW - Podhľadové kúpeľňové LED svietidlo Dure 3 MAX 12W, 3000K, IP44, 1600lm, Ø140, biela
skladom u dodávateľa 400 ksdodanie 3-7 prac. dní
7,90 €
SPECTRUM SLI043013NW_PW - Podhľadové kúpeľňové LED svietidlo Dure 3 MAX 12W, 4000K, IP44, 1600lm, Ø140, biela
skladom u dodávateľa 574 ksdodanie 3-7 prac. dní
7,90 €



























































