EMITHOR 70011 - Podlinkové LED svietidlo NAXOS 10W, 4000K, 569mm, 900lm strieborná/opál
| Výrobca: EMITHOR | |
| Kód: LL.70011 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 200 ksdodanie 2-5 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | EMITHOR |
| Adresa výrobce: | Šenkvická cesta 7, 90201 Pezinok Slovenská Republika |
| E-mail: | napistenam@luxera-lighting.com |
| Materiál: | plast, hliník |
| Farba: | opál, strieborná, biela |
| Farba svetla: | neutrálna biela |
| Teplota chromatickosti: | 4000 K |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie, áno |
| Napätie: | 230 V |
| Max. výkon: | 10, LED 10 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Svetelný tok: | 900 lm |
| Index podania farby CRI/Ra: | 80 |
| Životnosť LED: | 30000 hod. |
| Stmievanie LED: | nie |
| S vypínačom: | áno |
| Dĺžka: | 569 mm |
| Šírka: | 36, 569 mm |
| Výška: | 22 mm |
| Hĺbka: | 36 mm |
Příbuzné produkty
EMITHOR 70010 - Podlinkové LED svietidlo NAXOS 5W, 4000K, 289mm 450lm strieborná/opál
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 2-5 dní
16,60 €
EMITHOR 70012 - Podlinkové LED svietidlo NAXOS 20W, 4000K, 1179mm 1800lm strieborná/opál
skladom u dodávateľa 100 ksdodanie 2-5 dní
24,40 €
Mohlo by vás zaujímať
EMITHOR 70010 - Podlinkové LED svietidlo NAXOS 5W, 4000K, 289mm 450lm strieborná/opál
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 2-5 dní
16,60 €
EMITHOR 70012 - Podlinkové LED svietidlo NAXOS 20W, 4000K, 1179mm 1800lm strieborná/opál
skladom u dodávateľa 100 ksdodanie 2-5 dní
24,40 €



























































