Prezent 27019 - Stropné LED svietidlo Lenys III. 6W, 4000K, 420lm Ø90, IP44/20, matná čierna/biela
| Výrobca: PREZENT | |
| Kód: Pre-27019 |
| Výrobca: | PREZENT |
| Adresa výrobce: | Šenkvická cesta 7, 90201 Pezinok Slovenská Republika |
| E-mail: | napistenam@luxera-lighting.com |
Prezent 27019 – Stropné LED svietidlo Lenys III. 6W, 4000K, 420 lm, Ø90, IP44/20, matná čierna/biela
Miniatúrne stropné LED svietidlo Lenys III v kombinácii matnej čiernej a bielej farby je ideálnym riešením pre lokálne alebo doplnkové osvetlenie menších priestorov. S priemerom 90 mm pôsobí nenápadne a je vhodné napríklad do chodieb, toaliet, šatní alebo ako bodové osvetlenie v kúpeľniach. Krytie IP44 z prednej strany zabezpečuje odolnosť voči vlhkosti. Svietidlo je určené do interiéru a je možné ho montovať na strop aj stenu.
Integrovaný LED modul s príkonom 6 W poskytuje výsledný svetelný tok 420 lm, pričom svetelný tok na čipe dosahuje 600 lm. Neutrálna biela farba svetla 4000 K zabezpečuje prirodzené a funkčné osvetlenie. Konštrukcia z kovu a plastu zaručuje pevnosť a nízku hmotnosť. Pre rovnomerné osvetlenie väčšej plochy je vhodné použiť viac kusov v jednej miestnosti. Svietidlo umožňuje montáž na bežne horľavé povrchy.
Vlastnosti
• Príkon: 6 W
• Svetelný tok (výsledný): 420 lm
• Svetelný tok na čipe: 600 lm
• Teplota chromatickosti: 4000 K
• Priemer: 90 mm
• Materiál: kov / plast
• Farba: matná čierna / biela
• Krytie: IP44 (predná časť) / IP20 (zadná časť)
• Montáž: strop alebo stena
• Použitie: interiér
• Možnosť montáže na horľavé povrchy: áno
Hlavné výhody
• Veľmi kompaktné rozmery pre nenápadnú inštaláciu
• Možnosť kombinácie viacerých kusov pre rovnomerné osvetlenie priestoru
• Odolnosť voči vlhkosti vďaka krytiu IP44 z prednej strany
• Neutrálne biele svetlo vhodné na funkčné osvetlenie
• Inštalácia na strop aj stenu
| Materiál: | plast, kov |
| Farba: | matná čierna, biela |
| Farba svetla: | neutrálna biela |
| Teplota chromatickosti: | 4000 K |
| IP krytie: | IP44 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | LED 6 W |
| Svetelný tok: | 420 lm |
| Index podania farby CRI/Ra: | 80 |
| Životnosť LED: | 30000 hod. |
| Stmievanie LED: | nie |
| Priemer: | 90 mm |
| Hĺbka: | 25 mm |
Prezent 27021 - Stropné LED svietidlo Lenys III. 18W, 4000K, 1400lm Ø190, IP44/20, matná čierna/biela
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
Prezent 27022 - Stropné LED svietidlo Lenys III. 24W, 4000K, 1900lm Ø270, IP44/20, matná čierna/biela
skladom u dodávateľa 300 ksdodanie 2-5 dní
Prezent 27020 - Stropné LED svietidlo Lenys III. 12W, 4000K, 900lm Ø140, IP44/20, matná čierna/biela
skladom u dodávateľa 200 ksdodanie 2-5 dní
PREZENT 49052 - Stropné LED svietidlo LENYS III 30W, 4000K, IP44, 2750lm, matná čierna
skladom u dodávateľa 100 ksdodanie 2-5 dní
PREZENT 49010 - Stropné svietidlo NORD 1xE27, IP44, Ø195, chróm/opálové sklo
skladom u dodávateľa 300 ksdodanie 2-5 dní
Prezent 27307 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Cordia I. 18W, 3000-6000K, 2300lm, 300x300, IP54, biela
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
Prezent 27306 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Cordia I. 18W, 3000-6000K, 2300lm, Ø295, IP54, biela
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
PREZENT 67111 - Stropné svietidlo PILLS II 2xE27, IP44, chróm, 295mm
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 2-5 dní
PREZENT 67113 - Stropné svietidlo PILLS III. 1xE27, IP44, 190mm, čierne
skladom u dodávateľa 5 ksdodanie 2-5 dní
Prezent 27023 - Stropné LED svietidlo Lenys SQ III. 6W, 4000K, 420lm 90x90, IP44/20, čierna
skladom u dodávateľa 500 ksdodanie 2-5 dní
Prezent 27312 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Cordia II. 18W, 3000-6000K, 2300lm, Ø295, IP54, čierna
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
Prezent 27313 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Cordia II. 18W, 3000-6000K, 2300lm, 300x300, IP54, čierna
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 2-5 dní
PREZENT 1500 - Stropné svietidlo ASPEN I 1xE27, IP44, Ø220, opálové sklo
Skladom posledný 3 ksihneď na odoslanie
PREZENT 27025 - Stropné LED svietidlo LENYS III. 18W, 4000K, IP44/20, 1400lm, 190x190, matná čierna
skladom u dodávateľa 500 ksdodanie 2-5 dní



























































