Prezent 27304 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Cordia I. 12W, 3000-6000K, 1500lm, Ø225, IP54, biela
| Výrobca: | PREZENT |
| Adresa výrobce: | Šenkvická cesta 7, 90201 Pezinok Slovenská Republika |
| E-mail: | napistenam@luxera-lighting.com |
Stropné kúpeľňové LED svietidlo Prezent 27304 Cordia I. ponúka moderné a efektívne riešenie pre osvetlenie kúpeľní. S príkonom 12W a výkonom 1500 lúmenov poskytuje silné, ale úsporné osvetlenie do menších kúpeľní. Svietidlo umožňuje nastavenie teploty farby svetla v rozmedzí 3000K až 6000K, čím je možné prispôsobiť atmosféru podľa potreby. Vďaka krytiu IP54 je odolné proti vlhkosti a prachu, čo z neho robí ideálnu voľbu do náročných podmienok. S priemerom 225 mm, okrúhlym tvarom a bielou farbou sa hodí do moderných interiérov.
Vlastnosti:
- Príkon: 12W
- Jas: 1500 lm (1080 lm čistá svietivosť za krytom)
- Teplota farby: Nastaviteľná medzi 3000K a 6000K (prepínač na svietidle)
- Smer svietenia: Dole aj nepriame horné osvetlenie (Ambient back light)
- Priemer: 225 mm
- Výška: Iba 30 mm
- Krytie: IP54 (odolné proti vode a prachu)
- Farba: Biela
- Tvar: guľatý
- Vhodné pre kúpeľne: Vďaka vysokej ochrane proti vlhkosti IP54
Svietidlo poskytuje rovnomerné osvetlenie a moderný vzhľad vhodný nielen do vlhkých priestorov.
| Materiál: | plast |
| Farba: | biela |
| Farba svetla: | studená biela, teplá biela, neutrálna biela, nastaviteľná |
| Teplota chromatickosti: | 3000-6000 K |
| IP krytie: | IP54 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | LED 12 W |
| Svetelný tok: | 1500 lm |
| Index podania farby CRI/Ra: | 80 |
| Životnosť LED: | 30000 hod. |
| Vyžarovací uhol: | 120 ° |
| Stmievanie LED: | nie |
| Priemer: | 225 mm |
| Hĺbka: | 30 mm |
Prezent 27308 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Cordia I. 24W, 3000-6000K, 3200lm, Ø420, IP54, biela
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
Prezent 27306 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Cordia I. 18W, 3000-6000K, 2300lm, Ø295, IP54, biela
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
Prezent 27316 - Stropné LED svietidlo CORDIA II. 30W, 3000-6000K, 4000lm, IP54, Ø500, biela
skladom u dodávateľa 200 ksdodanie 2-5 dní
PREZENT 27024 - Stropné LED svietidlo LENYS III. 12W, 4000K, IP44/20, 900lm, 140x140, matná čierna
skladom u dodávateľa 300 ksdodanie 2-5 dní
Prezent 27309 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Cordia I. 24W, 3000-6000K, 3200lm, 420x420, IP54, biela
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
PREZENT 27013 - Stropné LED svietidlo LENYS II 18W, 4000K, IP44/IP20, 1400lm, Ø190, biela
skladom u dodávateľa 500 ksdodanie 2-5 dní
PREZENT 49055 - Stropné LED svietidlo LENYS III 30W, 4000K, IP44, 2750lm matná čierna
skladom u dodávateľa 300 ksdodanie 2-5 dní
PREZENT 27014 - Stropné LED svietidlo LENYS II 24W, 4000K, IP44/IP20, Ø270, 1900lm, biele
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
PREZENT 67111 - Stropné svietidlo PILLS II 2xE27, IP44, chróm, 295mm
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
PREZENT 67116 - Stropné svietidlo PILLS III. 3xE27, IP44, 360mm, čierne
skladom u dodávateľa 25 ksdodanie 2-5 dní
PREZENT 49010 - Stropné svietidlo NORD 1xE27, IP44, Ø195, chróm/opálové sklo
skladom u dodávateľa 300 ksdodanie 2-5 dní
PREZENT 67114 - Stropné svietidlo PILLS III. 1xE27, IP44, 240mm, čierne
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
PREZENT 49008 - Stropné svietidlo NORD 2xE27, IP44, Ø285, chróm/opálové sklo
skladom u dodávateľa 300 ksdodanie 2-5 dní




























































