Rabalux 4192 - Stojacia drevená lampa Thomas 1xE27, buk/biela
| Výrobca: Rabalux | |
| Kód: Rab-4192 |
ihneď na odoslanie Dalších 20 ks - skladom u dodávateľa
dodanie 3-10 dní
| Výrobca: | Rabalux |
| Adresa výrobce: | 9027 Győr, Körtefa utca 5, Hungary |
| E-mail: | info@rabalux.com |
Stojacia lampa Thomas Rabalux 4192 je vyrobená z bukového dreva, bieleho kovu a bieleho textilu. Svietidlo je ideálnou voľbou na dotvorenie atmosféry v obývacej izbe alebo spálni. Žiarovka je E27 a je možné ho osadiť LED žiarovkou, ktorá nie je súčasťou balenia.
| Materiál: | kov, textil, drevo |
| Farba: | biela, buk |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x60 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| S vypínačom: | áno |
| Šírka: | 230 mm |
| Výška: | 1570 mm |
| Hĺbka: | 600 mm |
| Záruka: | 5 roky/let |
Rabalux 4060 - Lampa Action 1xE27 + 1xE14, zlatá/biela
skladom u dodávateľa 30 ksdodanie 3-10 dní
Rabalux 4329 - Stojacia lampa Derek 1xE27, 1600mm, sivá
skladom u dodávateľa 12 ksdodanie 3-10 dní
Rabalux 4020 - Lampa Action 1xE27 + 1xE14, strieborná/fialová
skladom u dodávateľa 328 ksdodanie 3-10 dní
Rabalux 4065 - Lampa Action 1xE27 + 1xE14, bronzová/biela
skladom u dodávateľa 20 ksdodanie 3-10 dní
Rabalux 4026 - Lampa Action 1xE27 + 1xE14, strieborná/oranžová
skladom u dodávateľa 30 ksdodanie 3-10 dní
Rabalux 4188 - Lampa Action 1xE27 + 1xE14, hnedá/biela
skladom u dodávateľa 30 ksdodanie 3-10 dní
Rabalux 2197 - Stojacia lampa Aristeo 1xE27, béžová/zlatá
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
Rabalux 4064 - Lampa Action 1xE27 + 1xE14, saténový chróm/biela
skladom u dodávateľa 30 ksdodanie 3-10 dní
Rabalux 4028 - Lampa Action 1xE27 + 1xE14, strieborná/biela
skladom u dodávateľa 90 ksdodanie 3-10 dní


























































