Rabalux 7774 - vonkajšie stropné chytré LED svietidlo Inverness 15W, 2700-6500K, 1300lm, IP44, Ø280, čierna/biela + diaľkové ovládanie
| Výrobca: Rabalux | |
| Kód: Rab-7774 |
| Výrobca: | Rabalux |
| Adresa výrobce: | 9027 Győr, Körtefa utca 5, Hungary |
| E-mail: | info@rabalux.com |
Stropné LED svietidlo Rabalux 7774 je vhodné ako do vnútorných tak aj vonkajších priestorov vďaka krytiu IP44. Svietidlo je okrúhle a vyrobené z plastu v bielej a čiernej farbe.
K svietidlu sa dodáva aj ovládač:
- možnosť stmievania
- zmena farieb teplá biela
- studená biela (2700-6500K)
- časovač
- funkcia nočného svetla
- svietidlo má pamäť
- pamätá si posledné nastavenie po vypnutí
Svietidlo je možné ovládať aj cez chytrý telefón - aplikácia Tuya (Wi-Fi)
| Materiál: | plast |
| Farba: | biela, čierna |
| Farba svetla: | nastaviteľná, neutrálna biela, studená biela, teplá biela |
| Teplota chromatickosti: | 2700-6500 K |
| IP krytie: | IP44 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | LED 15 W |
| Svetelný tok: | 1300 lm |
| Životnosť LED: | 30000 hod. |
| Stmievanie LED: | áno |
| Vrátane diaľkového ovládania: | áno |
| Priemer: | 280 mm |
| Hĺbka: | 30 mm |
| Záruka: | 5 roky/let |
Rabalux 7775 - Vonkajšie stropné chytré LED svietidlo Inverness 15W, 2700-6500K, 1190lm, IP44, 250x250, čierna / biela + diaľkové ovládanie
skladom u dodávateľa 20 ksdodanie 3-10 dní
Rabalux 7896 - Vonkajšie stropné LED svietidlo Tartu 24W, 2800/4000/6000K, 2500lm, IP44, 300x300, biela
skladom u dodávateľa 45 ksdodanie 3-10 dní
Rabalux 7775 - Vonkajšie stropné chytré LED svietidlo Inverness 15W, 2700-6500K, 1190lm, IP44, 250x250, čierna / biela + diaľkové ovládanie
skladom u dodávateľa 20 ksdodanie 3-10 dní
Rabalux 7897 - Vonkajšie stropné LED svietidlo Tartu 18W, 2800/4000/6000K, 1800lm, IP44, Ø175, čierna
skladom u dodávateľa 30 ksdodanie 3-10 dní
Rabalux 7895 - Vonkajšie stropné LED svietidlo Tartu 18W, 2800/4000/6000K, 1800lm, IP44, 175x175, biela
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 3-10 dní
Rabalux 77035 - Vonkajšie stropné LED svietidlo Indre 28W, 3000/4000/6500K, 2600lm, IP54, Ø300, čierna/biela
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
Rabalux 7900 - Vonkajšie stropné LED svietidlo Tartu 24W, 2800/4000/6000K, 2500lm, IP44, 300x300, čierna
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
Rabalux 7898 - Vonkajšie stropné LED svietidlo Tartu 24W, 2800/4000/6000K, 2500lm, IP44, Ø300, čierna
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
Rabalux 8848 - Vonkajšie stropné LED svietidlo Hamburg 12W, 4000K, 900lm, IP44, Ø280, antracit/biela
skladom u dodávateľa 29 ksdodanie 3-10 dní
Rabalux 8847 - Vonkajšie stropné LED svietidlo Hamburg 10W, 4000K, 720lm, IP44, Ø200, antracit/biela
skladom u dodávateľa 145 ksdodanie 3-10 dní
Rabalux 7893 - Vonkajšie stropné LED svietidlo Tartu 18W, 2800/4000/6000K, 1800lm, IP44, Ø175, biela
Skladom 5 ksihneď na odoslanie




























































