Rendl R12361 - Sadrové podhľadové svietidlo Quo R 1xGU10, 230V, sadra
| Výrobca: Rendl | |
| Kód: Ren-R12361 |
Dostupnosť:
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Materiál: | sadra |
| Pätica: | GU10 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x35 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Šírka: | 78x78 mm |
| Montážny otvor: | 80x80 mm |
| Zápustná hĺbka: | 150 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R12900 - Sadrové podhľadové svietidlo Quo R II 2xGU10, 230V, sadra
skladom u dodávateľa 61 ksdodanie 6-14 dní
36,25 €
Rendl R12362 - Sadrové podhľadové svietidlo Dandy R 1xGU10, 230V, sadra
skladom u dodávateľa 379 ksdodanie 6-14 dní
16,65 €
Mohlo by vás zaujímať
Rendl R12363 - Sadrové podhľadové svietidlo Dandy SQ 1xGU10, 230V, sadra
skladom u dodávateľa 122 ksdodanie 6-14 dní
16,65 €
Rendl R13126 - Sadrové podhľadové svietidlo Quo SQ II 2xGU10, 230V, sadra
skladom u dodávateľa 286 ksdodanie 6-14 dní
36,25 €
Rendl R12358 - Sadrové podhľadové svietidlo Dingo S 1xGU10, 230V, sadra
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
22,95 €
Rendl R12037 - Sadrové podhľadové náklopné svietidlo Dingo II 2xGU10, 230V, sadra
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
105,50 €
Rendl R12355 - Sadrové podhľadové svietidlo Dag SQ 1xGU10, 230V, sadra
skladom u dodávateľa 268 ksdodanie 6-14 dní
21,45 €
Rendl R12900 - Sadrové podhľadové svietidlo Quo R II 2xGU10, 230V, sadra
skladom u dodávateľa 61 ksdodanie 6-14 dní
36,25 €
Rendl R12360 - Sadrové podhľadové svietidlo Quo SQ I 1xGU10, 230V, sadra
skladom u dodávateľa 95 ksdodanie 6-14 dní
20,15 €
Rendl R12362 - Sadrové podhľadové svietidlo Dandy R 1xGU10, 230V, sadra
skladom u dodávateľa 379 ksdodanie 6-14 dní
16,65 €
Rendl R12038 - Sadrové podhľadové náklopné svietidlo Dino SQ 1xGU10, 230V, sadra
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
64,75 €
Rendl R10271 - Sadrové podhľadové náklopné svietidlo Dingo S 1xGU5,3, 12V, sadra
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
62,20 €


























































