SPECTRUM SLIP006018 - Nástenné svietidlo SQUALLA VARIOSA TUBO 2xGU10, čierna
| Výrobca: SPECTRUM | |
| Kód: Woj-SLIP006018 |
| Výrobca: | SPECTRUM |
| Adresa výrobce: | ul. Gospodarcza 16, Katowice 40-432, POLAND |
| E-mail: | info@spectrumled.pl |
Nástenné svietidlo SPECTRUM SLIP006018 – SQUALLA VARIOSA TUBO v čiernej farbe je elegantným a funkčným osvetlením vhodným pre moderné interiéry. Toto svietidlo je určené pre dve žiarovky s päticou GU10 (žiarovky nie sú súčasťou balenia). Je navrhnuté tak, aby svietilo smerom hore aj dole. Vďaka tomu vytvára príjemný svetelný efekt na stene, ktorý sa výborne hodí napríklad na nasvietenie kamenného múru, dekoratívnych obkladov alebo iných štruktúrovaných povrchov. Svietidlo je určené na použitie LED žiaroviek a môžete si vybrať farbu svetla a intenzitu podľa svojich preferencií.
Vlastnosti:
- Typ svietidla: Nástenné
- Počet svetelných zdrojov: 2x GU10 (žiarovky nie sú súčasťou balenia)
- Maximálny príkon: 10 W LED (vhodné aj pre inteligentné žiarovky)
- Napätie: 230 V
- Materiál: Hliník
- Farba: Čierna
- Stupeň krytia: IP20 (vhodné pre suché vnútorné priestory)
- Montáž: Nástenná
- Smer svietenia: Hore a dole
Toto svietidlo je ideálne na osvetlenie chodieb, obývacích izieb alebo spální a je ideálne na zvýraznenie architektonických prvkov alebo vytvorenie útulnej atmosféry v obytných priestoroch.
| Materiál: | hliník |
| Farba: | čierna |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | GU10 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 250, 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 2x10 W |
| Počet žiaroviek: | 2 |
| Priemer: | 55 mm |
| Výška: | 160 mm |
| Hĺbka: | 90 mm |
| Záruka: | 2 roky/let |
SPECTRUM SLIP006023 - Nástenné bodové svietidlo SQUALLA VARIOSA FLEXI 1xGU10, biela, s vypínačom
skladom u dodávateľa 185 ksdodanie 3-7 prac. dní
SPECTRUM SLIP006017 - Nástenné svietidlo SQUALLA VARIOSA TUBO 2xGU10, biela
skladom u dodávateľa 580 ksdodanie 3-7 prac. dní
SPECTRUM SLIP006020 - Bodové svietidlo SQUALLA VARIOSA 1xGU10, čierna
skladom u dodávateľa 824 ksdodanie 3-7 prac. dní
SPECTRUM SLIP006019 - Bodové svietidlo SQUALLA VARIOSA 1xGU10, biela
skladom u dodávateľa 134 ksdodanie 3-7 prac. dní
SPECTRUM SLIP006021 - Nástenné bodové svietidlo SQUALLA VARIOSA 1xGU10, biela, s vypínačom
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
SPECTRUM SLIP006022 - Nástenné bodové svietidlo SQUALLA VARIOSA 1xGU10, čierna, s vypínačom
Skladom 6 ksihneď na odoslanie
SPECTRUM SLIP006024 - Nástenné bodové svietidlo SQUALLA VARIOSA FLEXI 1xGU10, čierna, s vypínačom
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
SPECTRUM SLIP006022 - Nástenné bodové svietidlo SQUALLA VARIOSA 1xGU10, čierna, s vypínačom
Skladom 6 ksihneď na odoslanie
SPECTRUM LED SLI003043CCT_PW - Vonkajšie nástenné LED svietidlo PIATTA CCT 18W, 3000/4000/6000K, IP44, 2350lm, Ø250, biela
skladom u dodávateľa 515 ksdodanie 3-7 prac. dní
SPECTRUM SLIP006002 - Nástenné svietidlo SQUALLA 1xG9 IP20 230V čierna/zlatá
skladom u dodávateľa 1031 ksdodanie 3-7 prac. dní
SPECTRUM SLIP006013 - Nástenné svietidlo Squalla LUMO 1xG9, biela
skladom u dodávateľa 590 ksdodanie 3-7 prac. dní
SPECTRUM SLIP006021 - Nástenné bodové svietidlo SQUALLA VARIOSA 1xGU10, biela, s vypínačom
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
SPECTRUM SLIP006010 - Nástenné svietidlo SQUALLA 1xG9 IP20 230V čierna
skladom u dodávateľa 397 ksdodanie 3-7 prac. dní
SPECTRUM LED SLI003041CCT_PW - Vonkajšie nástenné LED svietidlo PIATTA CCT 12W, 3000/4000/6000K, IP44, 1500lm, Ø180, biela
skladom u dodávateľa 1145 ksdodanie 3-7 prac. dní
SPECTRUM LED SLI003042CCT_PW - Vonkajšie nástenné LED svietidlo PIATTA CCT 12W, 3000/4000/6000K, IP44, 1500lm, Ø180, sivá
skladom u dodávateľa 1392 ksdodanie 3-7 prac. dní
SPECTRUM LED SLI003044CCT_PW - Vonkajšie nástenné LED svietidlo PIATTA CCT 18W, 3000/4000/6000K, IP44, 2350lm, Ø250, sivá
skladom u dodávateľa 833 ksdodanie 3-7 prac. dní
SPECTRUM SLIP006016 - Nástenné svietidlo Squalla LUMO 1xG9, čierna
skladom u dodávateľa 892 ksdodanie 3-7 prac. dní


























































