Spectrum WOJ+14667 - LED žiarovka GU10 MR11 4W, 4000K, 300lm, 55°
| Výrobca: SPECTRUM | |
| Kód: Woj-WOJ+14667 |
| Výrobca: | SPECTRUM |
| Adresa výrobce: | ul. Gospodarcza 16, Katowice 40-432, POLAND |
| E-mail: | info@spectrumled.pl |
Spectrum WOJ+14667 – LED žiarovka GU10 MR11 4W, 4000K, 300 lm, 55°
Kompaktná LED žiarovka GU10 MR11 je ideálna pre bodové osvetlenie interiéru. Ponúka neutrálne biele svetlo 4000K, vhodné na prácu aj bežné osvetlenie. Vďaka nízkej spotrebe 4W je praktickým riešením pre každodenné použitie.
Vlastnosti
• Typ: LED žiarovka GU10 MR11
• Príkon: 4W
• Svetelný tok: 300 lm
• Užitočný svetelný tok: 230 lm
• Teplota chromatickosti: 4000K (neutrálna biela)
• Uhol svietenia: 55°
• Svetelná účinnosť: 58 lm/W
• Index podania farieb (CRI): Ra 80
• Stmievateľnosť: nie
• Životnosť: 17000 h
• Pätica: GU10
• Rozmery: 35 x 48 mm
Hlavné výhody
• Úsporná LED žiarovka 4W na každodenné použitie
• Neutrálne biele svetlo 4000K vhodné do interiéru
• Kompaktné rozmery typu MR11
• Ideálne riešenie pre bodové osvetlenie
• Dlhá životnosť 17000 hodín
| Materiál: | plast |
| Farba: | biela |
| Farba svetla: | neutrálna biela |
| Teplota chromatickosti: | 4000 K |
| Pätica: | GU10 |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 4 W |
| Svetelný tok: | 300 lm |
| Index podania farby CRI/Ra: | 80 |
| Životnosť LED: | 17000 hod. |
| Počet zopnutí ON/OFF: | 15000 |
| Vyžarovací uhol: | 55 ° |
| Stmievanie LED: | nie |
| Priemer: | 35 mm |
| Výška: | 48 mm |
| Záruka: | 2 roky/let |
Spectrum WOJ+14705 - LED žiarovka GU10 MR11 2W, 4000K, 150lm, 55°
skladom u dodávateľa 2897 ksdodanie 3-7 prac. dní
SPECTRUM WOJ+14666 - LED žiarovka GU10 MR11 4W, 3000K, 300lm, 55 °
Skladom 4 ksihneď na odoslanie
Spectrum WOJ+14704 - LED žiarovka GU10 MR11 2W, 3000K, 150lm, 55°
skladom u dodávateľa 433 ksdodanie 3-7 prac. dní
SPECTRUM WOJ+14669 - LED žiarovka GU10 MR11 2W, 3000K, 200lm, 55°
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme



























































