Rabalux 4075 - Stojacia lampa Beta 1xR7s + 1xG9, 1810mm, saténový chróm
| Výrobca: Rabalux | |
| Kód: Rab-4075 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 3-10 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | Rabalux |
| Adresa výrobce: | 9027 Győr, Körtefa utca 5, Hungary |
| E-mail: | info@rabalux.com |
| Materiál: | sklo, kov |
| Farba: | saténový chróm |
| Farba svetla: | teplá biela |
| Teplota chromatickosti: | 2700 K |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | G9, R7s |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 230+28 W |
| Počet žiaroviek: | 2 |
| Svetelný tok: | 4970+370 lm |
| S vypínačom: | áno |
| Priemer: | 255 mm |
| Výška: | 1810 mm |
| Záruka: | 5 roky/let |
Příbuzné produkty
Rabalux 4076 - Stojacia lampa Beta 1xR7s + 1xG9, 1810mm, bronzová
skladom u dodávateľa 45 ksdodanie 3-10 dní
86,30 €
Mohlo by vás zaujímať
Rabalux 8088 - Lampa tiffany Mirella 2xE27, Ø460, bronzová/multicolor
skladom u dodávateľa 5 ksdodanie 3-10 dní
480,85 €
Rabalux 8078 - Stojacia lampa Marvel-Tiffany 2xE27, Ø400x1480, bronzová/multicolor
skladom u dodávateľa posledný kusdodanie 3-10 dní
256,30 €
Rabalux 4076 - Stojacia lampa Beta 1xR7s + 1xG9, 1810mm, bronzová
skladom u dodávateľa 45 ksdodanie 3-10 dní
86,30 €

























































