Globo 58227C - Stojacia lampa Newcastle 1xE27, meď/kov/plast
| Výrobca: Globo | |
| Kód: GL-58227C |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 18 ksdodanie 3-6 prac. dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | Globo |
| Adresa výrobce: | Gewerbestraße 3, 9184 Sankt Peter, Österreich |
| E-mail: | office@globo-lighting.com |
| Materiál: | kov, plast, mramor |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x40 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| S vypínačom: | áno |
| Dĺžka: | 920 mm |
| Šírka: | 300 mm |
| Výška: | 1410-1960, 1960 mm |
| Hĺbka: | 960 mm |
Příbuzné produkty
Globo 58227 - Stojacia lampa Newcastle 1xE27, matný nikel/mramor/plast
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
80,95 €
Mohlo by vás zaujímať
Globo 56140-6S - Stojacia lampa Riha 6xG9, matný nikel/opál
skladom u dodávateľa 8 ksdodanie 3-6 prac. dní
153,90 €
Globo 15351S - Stojacia lampa Isabella 1xE27, matná čierna
skladom u dodávateľa 46 ksdodanie 3-6 prac. dní
38,70 €
Globo 57910SB - Stojacia lampa Robby 3xGU10, V1540, matná čierna/chróm
skladom u dodávateľa 6 ksdodanie 3-6 prac. dní
54,70 €
Globo 59020B - Stojacia LED lampa Leonas 20+5,5W, 3000K, 1690+350lm, mosadz/čierna/opál
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
107,20 €
Globo 57910SW - Stojacia lampa Robby 3xGU10, V1540, matná biela/chróm
skladom u dodávateľa 6 ksdodanie 3-6 prac. dní
54,70 €
Globo 58227BS - Stojacia lampa Newcastle 1xE27, čierna/dymové sklo
skladom u dodávateľa posledný kusdodanie 3-6 prac. dní
80,00 €
Globo 15228S1 - Stojacia lampa Kidal 1xE27, Ø620/450, matný nikel/strieborná
skladom u dodávateľa 5 ksdodanie 3-6 prac. dní
85,70 €
Globo 15548S - Stojacia lampa Maxy 1xE27, matná čierna/dymová
skladom u dodávateľa 18 ksdodanie 3-6 prac. dní
77,10 €
Globo 15229S2 - Textilná lampa Clarke gold 2xE27, 150x150, matný nikel/čierna/zlatá
skladom u dodávateľa 32 ksdodanie 3-6 prac. dní
68,50 €
Globo 15229S1 - Textilná lampa Clarke gold 1xE27, Ø650/450, matný nikel/čierna/zlatá
skladom u dodávateľa 5 ksdodanie 3-6 prac. dní
90,25 €


























































