TK Lighting 5286 - Stojacia lampa Tokyo 1xE27, Ø630, čierna/borovica
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-5286 |
Dostupnosť:
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Materiál: | textil, drevo |
| Farba: | borovica, čierna |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x15 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| S vypínačom: | áno |
| Šírka: | 630 mm |
| Výška: | 1480 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 5299 - Stojacia lampa Tokyo 1xE27, Ø630, biela/borovica
skladom u dodávateľa posledný 3 ksdodanie 4-14 dní
114,70 €
TK Lighting 5284 - Stojacia lampa Tokyo 1xE27, Ø630, ľan/borovica
skladom u dodávateľa 4 ksdodanie 4-14 dní
124,50 €
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 5475 - Textilná stojacia lampa Earth 1xE27, Ø500, grafit
skladom u dodávateľa posledný 2 ksdodanie 4-14 dní
114,70 €
TK Lighting 5569 - Stojacia textilná lampa Juta 1xE27, Ø500, juta
skladom u dodávateľa 46 ksdodanie 4-14 dní
163,95 €
TK Lighting 6097 - Stojacia lampa Moby brown 1xE27, hnedá
skladom u dodávateľa 4 ksdodanie 4-14 dní
445,80 €
TK Lighting 5284 - Stojacia lampa Tokyo 1xE27, Ø630, ľan/borovica
skladom u dodávateľa 4 ksdodanie 4-14 dní
124,50 €
TK Lighting 16008 - Stojacia textilná lampa Grand 1xE27, Ø500, čierna/borovica
skladom u dodávateľa 7 ksdodanie 4-14 dní
143,90 €
TK Lighting 5890 - Stojacia textilná lampa Harmony nature 1xE27, Ø500, čierna/prírodná
skladom u dodávateľa 8 ksdodanie 4-14 dní
139,65 €
TK Lighting 6644 - Stojacia textilná lampa Nicola, 1xE27, Ø440, oranžová
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 4-14 dní
104,05 €
TK Lighting 16006 - Stojacia textilná lampa Grand 1xE27, Ø500, biela/borovica
skladom u dodávateľa posledný 3 ksdodanie 4-14 dní
129,85 €
TK Lighting 16035 - Stojacia textilná lampa Umberto 1xE27, Ø500, ľan/zlatá
skladom u dodávateľa 4 ksdodanie 4-14 dní
129,00 €
TK Lighting 2920 - Stojacia textilná lampa Maja 1xE27, Ø450, čierna
skladom u dodávateľa 18 ksdodanie 4-14 dní
94,90 €


























































