Globo 15228T - Stojacia lampička Kidal 1xE14, Ø150, matný nikel/strieborná
| Výrobca: Globo | |
| Kód: GL-15228T |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 33 ksdodanie 3-6 prac. dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | Globo |
| Adresa výrobce: | Gewerbestraße 3, 9184 Sankt Peter, Österreich |
| E-mail: | office@globo-lighting.com |
| Materiál: | textil, kov |
| Farba: | sivá, matný nikel, strieborná |
| Pätica: | E14 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x40 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| S vypínačom: | áno |
| Priemer: | 150 mm |
| Výška: | 350 mm |
| Záruka: | 5 roky/let |
Příbuzné produkty
Globo 15228H - Luster Kidal 1xE27, Ø400, matný nikel/strieborná
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
45,25 €
Globo 15228S1 - Stojacia lampa Kidal 1xE27, Ø620/450, matný nikel/strieborná
skladom u dodávateľa 5 ksdodanie 3-6 prac. dní
85,70 €
Mohlo by vás zaujímať
Globo 21000TB - Stolová lampička Annika black 1xE27, Ø90, matná čierna/dymová
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
23,05 €
Globo 15548T - Stolová lampička Maxy 1xE27, matná čierna/dymová
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
49,30 €
Globo 15187T3 - Stolová lampička Amy I 1xE27, Ø320, matný nikel/zlatá
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
54,40 €
Globo 15229T1 - Textilná stolná lampička Clarke gold 1xE14, 110x110, matný nikel/čierna/zlatá
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
20,50 €
Globo 54308T - Stolová lampička Hubertus 1xE14, matná čierna/dymová
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
21,45 €
Globo 21626 - Stolová lampička Valentino 1xE14, Ø185, zlatá/čierna
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
19,85 €
Globo 21628W - Stolová lampička Valentino 1xE27, 120x120, prírodné drevo/biela
skladom u dodávateľa 25 ksdodanie 3-6 prac. dní
26,90 €
Globo 56140-4T - Stolová lampička Riha 4xG9, matný nikel/opál
skladom u dodávateľa 28 ksdodanie 3-6 prac. dní
86,40 €
Globo 21003WN - Stolová lampička Marka 1xE14, Ø150, biela/matný nikel/opálové sklo
skladom u dodávateľa 13 ksdodanie 3-6 prac. dní
28,80 €
Globo 21003B - Stolová lampička Marka 1xE14, Ø150, matná čierna/dymové sklo
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
24,75 €


























































