TK Lighting 5405 - Stojacia textilná lampa Calisto 1xE27, Ø500, juta/čierna
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-5405 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 8 ksdodanie 4-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu úplne ZADARMO!
| Materiál: | plast, kov, textil |
| Farba: | prírodná, čierna |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x15 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| S vypínačom: | áno |
| Priemer: | 500 mm |
| Výška: | 1550 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 5404 - Stolná textilná lampička Calisto 1xE27, Ø200, juta/čierna
skladom u dodávateľa 17 ksdodanie 4-14 dní
43,95 €
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 16035 - Stojacia textilná lampa Umberto 1xE27, Ø500, ľan/zlatá
skladom u dodávateľa 4 ksdodanie 4-14 dní
129,00 €
TK Lighting 16026 - Stojacia textilná lampa Grand 1xE27, Ø500, hnedá/borovica
skladom u dodávateľa posledný 3 ksdodanie 4-14 dní
138,40 €
TK Lighting 5960 - Stojacia textilná lampa Pulse 3xE27, biela/borovica/prírodná
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 4-14 dní
117,05 €
TK Lighting 5239 - Stojacia lampa Cubus graphite 3xE27, Ø450, grafit/čierna
skladom u dodávateľa 4 ksdodanie 4-14 dní
134,75 €
TK Lighting 6635 - Stojacia textilná lampa Umberto 1xE27, Ø700, čierna/zlatá
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
161,85 €
TK Lighting 6644 - Stojacia textilná lampa Nicola, 1xE27, Ø440, oranžová
skladom u dodávateľa 11 ksdodanie 4-14 dní
104,05 €
TK Lighting 5959 - Stojacia textilná lampa Zing 1xE27, čierna
skladom u dodávateľa 8 ksdodanie 4-14 dní
77,40 €
TK Lighting 5597 - Stojacia lampa Eco 1xE27, Ø500, béžová/ľan/borovica
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 4-14 dní
149,05 €
TK Lighting 5057 - Stojacia lampa Universo 1xE27, Ø500, čierna/grafit
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
135,05 €
TK Lighting 5569 - Stojacia textilná lampa Juta 1xE27, Ø500, juta
skladom u dodávateľa 75 ksdodanie 4-14 dní
164,00 €


























































