TK Lighting 16006 - Stojacia textilná lampa Grand 1xE27, Ø500, biela/borovica
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-16006 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa posledný 3 ksdodanie 4-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu úplne ZADARMO!
| Materiál: | plast, kov, drevo, textil |
| Farba: | biela, borovica |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x15 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| S vypínačom: | áno |
| Šírka: | 500 mm |
| Výška: | 1450 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 16021 - Stojacia textilná lampa Grand 1xE27, Ø500, ľan/borovica
skladom u dodávateľa 9 ksdodanie 4-14 dní
143,80 €
TK Lighting 16026 - Stojacia textilná lampa Grand 1xE27, Ø500, hnedá/borovica
skladom u dodávateľa posledný 3 ksdodanie 4-14 dní
138,30 €
TK Lighting 16007 - Stojacia textilná lampa Grand 1xE27, Ø500, ľan/borovica
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 4-14 dní
143,80 €
TK Lighting 16008 - Stojacia textilná lampa Grand 1xE27, Ø500, čierna/borovica
skladom u dodávateľa 7 ksdodanie 4-14 dní
143,80 €
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 16151 - Stojacia lampa ESTERA WOOD 3xG9, orech/bronz/jantár
skladom u dodávateľa 13 ksdodanie 4-14 dní
97,80 €
TK Lighting 16010 - Stojacia lampa Cono 1xE27, Ø310x1450, čierna
skladom u dodávateľa 13 ksdodanie 4-14 dní
97,80 €
TK Lighting 16004 - Stojacia textilná lampa Grand 1xE27, Ø500, ľan/orech
skladom u dodávateľa 8 ksdodanie 4-14 dní
143,80 €
TK Lighting 5284 - Stojacia lampa Tokyo 1xE27, Ø630, ľan/borovica
skladom u dodávateľa 4 ksdodanie 4-14 dní
124,45 €
TK Lighting 5241 - Textilná lampa Linobianco 1xE27, Ø500, biela/prírodná
skladom u dodávateľa 13 ksdodanie 4-14 dní
118,90 €
TK Lighting 16031 - Stojacia textilná lampa Umberto 1xE27, Ø500, hnedá/zlatá
skladom u dodávateľa 6 ksdodanie 4-14 dní
128,90 €
TK Lighting 5239 - Stojacia lampa Cubus graphite 3xE27, Ø450, grafit/čierna
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
134,65 €
TK Lighting 5405 - Stojacia textilná lampa Calisto 1xE27, Ø500, juta/čierna
skladom u dodávateľa 34 ksdodanie 4-14 dní
120,40 €
TK Lighting 16007 - Stojacia textilná lampa Grand 1xE27, Ø500, ľan/borovica
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 4-14 dní
143,80 €
TK Lighting 5286 - Stojacia lampa Tokyo 1xE27, Ø630, čierna/borovica
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
114,85 €


























































