TK Lighting 16019 - Stojacia textilná lampa Grand 1xE27, Ø500, hnedá/orech
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-16019 |
Dostupnosť:
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
K tomuto produktu máte dopravu úplne ZADARMO!
| Materiál: | plast, kov, drevo, textil |
| Farba: | hnedá, orech |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x15 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| S vypínačom: | áno |
| Šírka: | 500 mm |
| Výška: | 1450 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 16004 - Stojacia textilná lampa Grand 1xE27, Ø500, ľan/orech
skladom u dodávateľa 8 ksdodanie 4-14 dní
143,90 €
TK Lighting 16005 - Stojacia textilná lampa Grand 1xE27, Ø500, čierna/orech
skladom u dodávateľa 4 ksdodanie 4-14 dní
143,90 €
TK Lighting 16018 - Stojacia textilná lampa Grand 1xE27, Ø500, ľan/orech
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
143,90 €
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 2919 - Stojacia textilná lampa Maja 1xE27, Ø450, biela
skladom u dodávateľa 26 ksdodanie 4-14 dní
94,90 €
TK Lighting 2920 - Stojacia textilná lampa Maja 1xE27, Ø450, čierna
skladom u dodávateľa 18 ksdodanie 4-14 dní
94,90 €
TK Lighting 5597 - Stojacia lampa Eco 1xE27, Ø500, béžová/ľan/borovica
skladom u dodávateľa 29 ksdodanie 4-14 dní
149,00 €
TK Lighting 16005 - Stojacia textilná lampa Grand 1xE27, Ø500, čierna/orech
skladom u dodávateľa 4 ksdodanie 4-14 dní
143,90 €
TK Lighting 16032 - Stojacia textilná lampa Umberto 1xE27, Ø700, hnedá/zlatá
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
180,15 €
TK Lighting 6644 - Stojacia textilná lampa Nicola, 1xE27, Ø440, oranžová
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 4-14 dní
104,05 €
TK Lighting 16013 - Textilná stojacia lampa Earth 1xE27, Ø500, hnedá
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
122,60 €
TK Lighting 16036 - Stojacia textilná lampa Umberto 1xE27, Ø700, ľan/zlatá
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
173,75 €
TK Lighting 5475 - Textilná stojacia lampa Earth 1xE27, Ø500, grafit
skladom u dodávateľa posledný 2 ksdodanie 4-14 dní
114,70 €
TK Lighting 5299 - Stojacia lampa Tokyo 1xE27, Ø630, biela/borovica
skladom u dodávateľa posledný 3 ksdodanie 4-14 dní
114,70 €


























































