TK Lighting 16036 - Stojacia textilná lampa Umberto 1xE27, Ø700, ľan/zlatá
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-16036 |
Dostupnosť:
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
K tomuto produktu máte dopravu úplne ZADARMO!
| Materiál: | kov, textil, plast |
| Farba: | len, zlatá |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x15 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| S vypínačom: | áno |
| Šírka: | 700 mm |
| Výška: | 1600 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 16032 - Stojacia textilná lampa Umberto 1xE27, Ø700, hnedá/zlatá
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
180,15 €
TK Lighting 6635 - Stojacia textilná lampa Umberto 1xE27, Ø700, čierna/zlatá
skladom u dodávateľa 18 ksdodanie 4-14 dní
161,80 €
TK Lighting 6637 - Stojacia textilná lampa Umberto 1xE27, Ø700, biela/zlatá
skladom u dodávateľa 15 ksdodanie 4-14 dní
148,15 €
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 6637 - Stojacia textilná lampa Umberto 1xE27, Ø700, biela/zlatá
skladom u dodávateľa 15 ksdodanie 4-14 dní
148,15 €
TK Lighting 16019 - Stojacia textilná lampa Grand 1xE27, Ø500, hnedá/orech
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
138,35 €
TK Lighting 6452 - Stojacia textilná lampa Trio 1xE27, Ø500, multicolor
skladom u dodávateľa 28 ksdodanie 4-14 dní
116,00 €
TK Lighting 5216 - Stojacia lampa Deva white 1xE27, Ø500, drevo/textil/biela
skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
146,25 €
TK Lighting 16032 - Stojacia textilná lampa Umberto 1xE27, Ø700, hnedá/zlatá
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
180,15 €
TK Lighting 5896 - Stojacia textilná lampa Calisto 1xE27, Ø500, čierna
skladom u dodávateľa 9 ksdodanie 4-14 dní
120,45 €
TK Lighting 16007 - Stojacia textilná lampa Grand 1xE27, Ø500, ľan/borovica
skladom u dodávateľa 11 ksdodanie 4-14 dní
143,90 €
TK Lighting 698 - Stojacia lampa Vaio white 1xE27, biela/drevo
skladom u dodávateľa 32 ksdodanie 4-14 dní
99,75 €
TK Lighting 16033 - Stojacia textilná lampa Umberto 1xE27, Ø500, biela/zlatá
skladom u dodávateľa 15 ksdodanie 4-14 dní
114,05 €
TK Lighting 5475 - Textilná stojacia lampa Earth 1xE27, Ø500, grafit
skladom u dodávateľa posledný 2 ksdodanie 4-14 dní
114,70 €



























































