TK Lighting 16027 - Stolná textilná lampička Nicola, 1xE27, Ø200, ľan/hnedá
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-16027 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 14 ksdodanie 4-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Materiál: | plast, textil, kov |
| Farba: | len, hnedá |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x15 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| S vypínačom: | áno |
| Priemer: | 200 mm |
| Výška: | 370 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 6645 - Stojacia textilná lampa Nicola, 1xE27, Ø440, žltá
skladom u dodávateľa 7 ksdodanie 4-14 dní
104,05 €
TK Lighting 6640 - Stolná textilná lampička Nicola, 1xE27, Ø200, oranžová
skladom u dodávateľa 11 ksdodanie 4-14 dní
43,30 €
TK Lighting 6641 - Stolná textilná lampička Nicola, 1xE27, Ø200, žltá
skladom u dodávateľa 16 ksdodanie 4-14 dní
43,30 €
TK Lighting 6644 - Stojacia textilná lampa Nicola, 1xE27, Ø440, oranžová
skladom u dodávateľa 11 ksdodanie 4-14 dní
104,05 €
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 5903 - Stolová lampička Santana 1xE27, Ø390, mätová/zlatá/sklo/textil
skladom u dodávateľa 36 ksdodanie 4-14 dní
135,40 €
TK Lighting 16047 - Stolová lampička Santana 1xE27, Ø390, čierna/sklo/textil
skladom u dodávateľa 45 ksdodanie 4-14 dní
135,40 €
TK Lighting 5989 - Stolná textilná lampička Melody 1xE27, Ø300, grafit/zelená
skladom u dodávateľa 33 ksdodanie 4-14 dní
67,20 €
TK Lighting 5404 - Stolná textilná lampička Calisto 1xE27, Ø200, juta/čierna
skladom u dodávateľa 17 ksdodanie 4-14 dní
43,95 €
TK Lighting 5291 - Stolná textilná lampička Tokyo 1xE27, Ø300, ľan/borovica
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 4-14 dní
54,60 €
TK Lighting 6640 - Stolná textilná lampička Nicola, 1xE27, Ø200, oranžová
skladom u dodávateľa 11 ksdodanie 4-14 dní
43,30 €
TK Lighting 16046 - Stolová lampička Santana 1xE27, Ø390, biela/sklo/textil
skladom u dodávateľa 38 ksdodanie 4-14 dní
135,40 €
TK Lighting 5893 - Stolná textilná lampička Calisto 1xE27, Ø200, biela/čierna
skladom u dodávateľa 11 ksdodanie 4-14 dní
43,95 €
TK Lighting 5293 - Stolná textilná lampička Tokyo 1xE27, Ø300, čierna/borovica
skladom u dodávateľa 22 ksdodanie 4-14 dní
50,35 €
TK Lighting 5591 - Stolová lampička Santana 1xE27, Ø390, béžová/zlatá/sklo/textil
skladom u dodávateľa 23 ksdodanie 4-14 dní
135,40 €


























































