TK Lighting 6641 - Stolná textilná lampička Nicola, 1xE27, Ø200, žltá
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-6641 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 15 ksdodanie 4-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Materiál: | kov, plast, textil |
| Farba: | žltá |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x15 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| S vypínačom: | áno |
| Priemer: | 200 mm |
| Výška: | 370 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 16027 - Stolná textilná lampička Nicola, 1xE27, Ø200, ľan/hnedá
skladom u dodávateľa 7 ksdodanie 4-14 dní
43,30 €
TK Lighting 6645 - Stojacia textilná lampa Nicola, 1xE27, Ø440, žltá
skladom u dodávateľa 7 ksdodanie 4-14 dní
104,05 €
TK Lighting 6640 - Stolná textilná lampička Nicola, 1xE27, Ø200, oranžová
skladom u dodávateľa 7 ksdodanie 4-14 dní
43,30 €
TK Lighting 6644 - Stojacia textilná lampa Nicola, 1xE27, Ø440, oranžová
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 4-14 dní
104,05 €
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 16038 - Stolová lampička Miki 1xG9, Ø120, biela/béžová
skladom u dodávateľa 41 ksdodanie 4-14 dní
37,30 €
TK Lighting 16044 - Stolová lampička Miki 1xG9, Ø120, biela/čierna
skladom u dodávateľa 33 ksdodanie 4-14 dní
37,30 €
TK Lighting 6640 - Stolná textilná lampička Nicola, 1xE27, Ø200, oranžová
skladom u dodávateľa 7 ksdodanie 4-14 dní
43,30 €
TK Lighting 16042 - Stolová lampička Miki 1xG9, Ø120, biela/tehlová
skladom u dodávateľa 46 ksdodanie 4-14 dní
37,30 €
TK Lighting 16041 - Stolová lampička Miki 1xG9, Ø120, biela/oranžová
skladom u dodávateľa 15 ksdodanie 4-14 dní
35,20 €
TK Lighting 16043 - Stolová lampička Miki 1xG9, Ø120, biela/hnedá
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
37,30 €



























































